Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wczasowy od: 99zł do: 289zł

Ośrodek Wczasowy Ośrodek Wczasowy

„Słoneczna Polana” to kompleks domków letniskowych, które znajdują się zaledwie 250 metrów od morza. Otoczony sosnowo-dębowym lasem, ten malowniczy obiekt oferuje idealne warunki do relaksu i wypoczynku.

W naszej ofercie posiadamy domki 4 lub 6-osobowe. Każdy domek, który oddajemy do dyspozycji gości, składa się z dwóch pokoi, łazienki z natryskiem oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego. W kuchni znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzebujecie, takie jak czajnik, lodówka, kuchenka elektryczna, zastawa stołowa oraz przybory kuchenne. W domkach znajduje się również pościel, koce, sprzęt telewizyjny, turystyczny oraz plażowy.

„Słoneczna Polana” to doskonałe miejsce na wypoczynek nie tylko dla rodzin, ale także dla innych grup. Dla naszych gości, zarówno dzieci jak i dorośli, przygotowaliśmy wiele atrakcji. Mogą Państwo skorzystać z boiska do siatkówki, porzucać piłką do kosza, korzystać z placu zabaw, trampoliny, zadaszonego stołu do pin ponga, rozpalić ognisko lub zorganizować grilla. W pobliżu ośrodka znajduje się również dobrze zaopatrzony sklep spożywczy oraz restauracje, które są oddalone o nie więcej niż 100 metrów.

Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, teren posesji jest ogrodzony. Dojście do morza prowadzi bezpośrednio ze ścieżką przez las.

Serdecznie zapraszamy do „Słonecznej Polany”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowy

location_on Adres:

ul. Promenada Słońca 22, 76-211 Poddąbie

woj. Pomorskie, Polska

phone 627687478

phone 507950393

insert_linkwww.sus.kalisz.pl

Ilość miejsc: 176