Home » Sanatoria » Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny Hutmen Dąbki od: 27zł do: 107zł

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny Hutmen Dąbki Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny Hutmen Dąbki

SUSMED Sp. z o. o. jest wieloletnim organizatorem turnusów wczasowych, rehabilitacyjnych oraz sanatoryjnych. Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych Nr OR/04/3/09 (pobierz).

Jesteśmy właścicielem Ośrodka Sanatoryjno-Wypoczynkowego HUTMEN w Uzdrowisku Dąbki (gmina Darłowo). OSW HUTMEN posiada wpis do rejestru ośrodków Nr OD/32/0005/11 (pobierz), w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne.

Ośrodek wpisany jest do rejestru zakładów opieki zdrowotnej i świadczy usługi sanatoryjne w następujących zakresach:

– uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dorosłych
– uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne dzieci w wieku 3-6 lat pod opieką dorosłych
– uzdrowiskowa rehabilitacja dla dorosłych

Uzdrowisko Dąbki jest to miejsce, gdzie walory klimatyczne i turystyczne zapewniają wspaniały wypoczynek, relaks, odnowę biologiczną organizmu oraz wspaniałe warunki do leczenia schorzeń reumatycznych. Specyficzny mikroklimat charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i zawartością jodu sprzyja leczeniu chorób dróg oddechowych.

Można tu wypoczywać nad brzegiem morza (150 m) na piaszczystej plaży i nad jeziorem Bukowo (800 m). Jest tu największy ośrodek żeglarstwa deskowego na Pomorzu Środkowym i Letnia Szkoła Windsurfingu oraz przystań żeglarska.

Ośrodek położony jest w centrum, a zarazem w zacisznym miejscu Dąbek na pełnym zieleni terenie o powierzchni 2,24 ha. Cały teren jest ogrodzony i zabezpieczony. W budynku A znajduje się winda.

Naszymi gośćmi są zarówno osoby pełnopłatne, jak i korzystające z dofinansowania PFRON czy NFZ. Przyjmujemy osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane.

Jedno z przejść na plażę przystosowane jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Posiadamy własny, dozorowany parking.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny Hutmen Dąbki

location_on Adres:

Darłowska12, 76-156 Dąbki

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943148031

phone 695107533

insert_linkwww.susmed.com.pl

Ilość miejsc: 395