Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wczasowo – Kolonijny Hottur od: 30zł do: 60zł

Ośrodek Wczasowo – Kolonijny Hottur Ośrodek Wczasowo – Kolonijny Hottur

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny HOTTUR znajduje się we wsi Borowice, z daleka od głównych szos, z daleka od zgiełku, kurzu i spalin. Ten spokojny zakątek Karkonoszy leży na wysokości ok. 650 m n.p.m. w odległości 6 km od Karpacza i 16 km od centrum Jeleniej Góry. Tutaj każdy znajdzie dla siebie sposób na wypoczynek.

Posiadamy obiekty noclegowe o zróżnicowanym standardzie. W skład Ośrodka wchodzą: budynek główny, domki campingowe typu „Brda”, budynek Opolanin, budynek Na Stoku, budynek Karkonosze, budynki kolonijne.

W budynku głównym znajduje się kawiarnia, sala kominkowa, stołówka (160 miejsc), bilard, sauna, jacuzzi, 34 pokoje gościnne 2, 3 i 4-osobowe, każdy z łazienką i prysznicem, telewizorem. W kawiarni można skorzystać z bezprzewodowego połączenia z Internetem.

Dziesięć 8-mio osobowych drewnianych domków campingowych jest ogrzewane przez piece akumulacyjne, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez cały rok.

Do ośrodka należą także obiekty sportowe: pełno-wymiarowe boisko piłkarskie, boisko ze sztuczną trawą, sala gimnastyczna, wyciąg orczykowy, kort tenisowy, basen, czterotorowa bieżnia tartanowa i inne. Dla najmłodszych gości jest mały plac zabaw.

Na terenie ośrodka znajdują się miejsca na ognisko, grilla, itp.. Na specjalne życzenie gości zajmujemy się organizacją imprez, pieczeniem prosiaka czy dzika.

Posiadamy też dużą salę na przyjęcia. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu wesel, imprez firmowych. Gościom pozostawiamy zawsze wolny wybór przy ich organizacji. Pomagamy w przygotowaniach lub całkowicie zajmujemy się organizacją imprezy. Polecamy bardzo dobrą i niedrogą kuchnię.

W budynku głównym, znajduje się również sklep wielobranżowy.

Posiadamy szeroką ofertę usług hotelarsko-turystycznych zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży i dzieci. Zapewniamy kompleksową obsługę imprez o zróżnicowanym profilu: wczasy, zimowiska, obozy i kolonie letnie, obozy sportowe, zielone szkoły, seminaria, sympozja, szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe: wesela, bankiety, spotkania towarzyskie, pieczenie dziczyzny, kuligi, bale sylwestrowe, wycieczki z przewodnikiem w Karkonosze (Karpacz, Śnieżka, Spindrelowy Mlyn) oraz do Pragi i Skalnego Miasta, staramy się realizować indywidualne życzenia w porozumieniu z klientem.

Dla dużych grup (od 70 osób) możemy przydzielić cały budynek z kawiarnią i dużą salą wyłącznie do użytku grupy. Istnieje możliwość zarezerwowania na konkretny termin kawiarni lub sali kominkowej (organizowanie imprez zamkniętych).

Naszym gościom zapewniamy też oprawę muzyczną (ustaloną z organizatorami), zarówno elektroniczną (z DJ’em) jak i grupy grające na żywo. Organizujemy ogniska z pieczeniem barana, prosiaka, dzika (na życzenie klientów), zapewniamy zakup dowolnej ilości alkoholu. Zapewniamy również obsługę tych imprez (kelnerki, wyżywienie, bufet itd.).

Dla zorganizowanych grup i dla firm oferujemy duże rabaty na wypoczynek w naszym Ośrodku. Zapraszamy firmy do stałej współpracy i wykupywania wczasów dla swoich pracowników. Terminy pobytu do ustalenia, ceny do negocjacji.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowo – Kolonijny Hottur

location_on Adres:

Borowice k. Karpacza, 58-564 Sosnówka

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 (75) 761 95 15

phone tel. +48 (75) 761 95 15

insert_linkwww.hottur.pl

Ilość miejsc: 160