Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wczasów Rodzinnych Metalurg od: 60zł do: 120zł

Ośrodek Wczasów Rodzinnych Metalurg Ośrodek Wczasów Rodzinnych Metalurg

Ośrodek „METALURG” znajduje się w Łebie, zaledwie 150 metrów od morza. Na terenie ośrodka znajduje się wiele udogodnień, takich jak plac zabaw, świetlica, boiska do gier rekreacyjnych, parking, kawiarnia i bilard.

Zakwaterowanie w OWR „Metalurg” obejmuje pokoje dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe, z własnymi łazienkami. Pokoje są wyposażone w wersalki, tapczany lub półkotapczany oraz telewizję. Niektóre pokoje trzyosobowe mają łazienki na zewnątrz, z umywalką wewnątrz pokoju, a także radio. We wszystkich pokojach znajduje się czajnik bezprzewodowy, szklanki, leżak i wiatrochron. Część pokoi nie ma balkonu. Ośrodek może pomieścić 240 gości w czterech pawilonach jednopiętrowych, które są położone na ogrodzonym terenie o powierzchni około 2 hektarów, pełnym zieleni.

OWR „Metalurg” jest doskonale przygotowany do przyjmowania zarówno małych, jak i dużych grup klientów, takich jak zielone szkoły, kolonie czy wycieczki szkolne.

Goście mają do dyspozycji wiele udogodnień, takich jak boisko do gry w siatkówkę (które może być również wykorzystane do gry w tenisa ziemnego), boisko do gry w kometkę, podstawowy sprzęt sportowy, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, sala telewizyjna, kawiarnia, wypożyczalnia rowerów i parking.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasów Rodzinnych Metalurg

location_on Adres:

ul. Westerplatte 18, 84-360 Łeba

woj. Pomorskie, Polska

phone 598661369

phone 598662792

insert_linkwww.hbleba.pl

Ilość miejsc: 240