Home » Pensjonaty » Ośrodek u Fojta od: 40zł do: 85zł

Ośrodek u Fojta Ośrodek u Fojta

Ośrodek „U Fojta” położony jest w Wiśle, u stóp Przełęczy Beskidzkiej, skąd można podziwiać malowniczy widok na pasmo Beskidu Śląskiego. Nasza oferta obejmuje 50 miejsc noclegowych.

W okolicy ośrodka znajdują się szlaki turystyczne, które prowadzą do góry Czantoria, Przełęczy Beskidzkiej, Soszowa i Stożka. Odległość od granicy państwa wynosi zaledwie 1 km.

Z okien naszych pokoi gościnnych rozciągają się piękne widoki na pobliskie góry. Bezpośrednio z ośrodka można wyjść do dużego ogrodu, gdzie znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki, siatkówki oraz chata do grilla. Ogród otacza naturalna roślinność, a na łące można zobaczyć kilkanaście owiec i krów, co stanowi dużą atrakcję dla najmłodszych gości. Przy ośrodku płynie również strumyk, który zapewnia ochłodę w upalne dni.

W sezonie zimowym nasze miejsce jest doskonałe do uprawiania sportów zimowych, ze względu na liczne wyciągi narciarskie i trasy biegowe. Wyciąg Soszów, jeden z największych w Wiśle, posiada wiele tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, które są naśnieżane i oświetlane. Dodatkowo, posiadamy własnego „ski-busa”, który na życzenie klientów dowozi ich na wybrany wyciąg.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek u Fojta

location_on Adres:

ul. Branców 2, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone 338552171

phone 606667155

insert_linkwww.ufojta.pl

Ilość miejsc: 50