Home » Domki letniskowe » Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Jurysta od: 42zł do: 75zł

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Jurysta Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Jurysta

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą ofertę naszego Ośrodka „JURYSTA” położonego w Jastrzębiej Górze, najdalej na północ wysuniętym skrawku Polskiego wybrzeża. To jedno z najpiękniejszych miejsc na polskim Bałtyku, znajdujące się zaledwie 100 metrów od brzegu morza, z dala od zgiełku miasta.

Nasz Ośrodek ma wiele niekwestionowanych atutów, takich jak wyśmienita kuchnia, niebanalna i profesjonalna obsługa, oraz „to coś”, co sprawia, że nasi goście czują się wyjątkowo.

Oferujemy 150 miejsc w pokojach o podwyższonym standardzie, wyposażonych w pełny węzeł sanitarny, telewizję i balkony. Dodatkowo, posiadamy 107 miejsc w pokojach o standardowym wyposażeniu, także z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami. Nasze pokoje typu studio są wygodne i przestronne. Oferujemy również dwie klimatyzowane sale szkoleniowo-konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, projektor multimedialny, rzutnik pisma, nagłośnienie bezprzewodowe, oświetlenie, sieć komputerową i dostęp do internetu. Dodatkowo, posiadamy dwie sale seminaryjno-szkoleniowe, również wyposażone w sprzęt audiowizualny, projektor multimedialny, rzutnik pisma, oświetlenie, sieć komputerową i dostęp do internetu. W sezonie letnim, udostępniamy również salę seminaryjno-szkoleniową, która świetnie nadaje się również na zajęcia o luźniejszym charakterze. Nasza jadalnia może jednocześnie pomieścić 260 osób, a dodatkowo posiadamy kawiarnię z dyskoteką, bibliotekę, parking, miejsce na ognisko, stół bilardowy, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz boisko do siatkówki.

Organizujemy różnego rodzaju szkolenia, konferencje, zjazdy, seminaria, pobyty indywidualne, wczasy rodzinne oraz wycieczki.

Serdecznie zapraszamy do naszego Ośrodka „JURYSTA”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Jurysta

location_on Adres:

ul. Rozewska 44, 84-104 Jastrzębia Góra

woj. Pomorskie, Polska

phone 586749168

phone 586749168

insert_linkwww.jurysta.org

Ilość miejsc: 257