Home » Domki letniskowe » Ośrodek Revital – strumienie zdrowia. od: 40zł do: 270zł

Ośrodek Revital – strumienie zdrowia. Ośrodek Revital – strumienie zdrowia.

Zapraszamy do Revitala! Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz sprawdzone metody działania. Nasz ośrodek cieszy się również gronem stałych klientów, którzy z chęcią do nas wracają.

Wiemy, jak zadbać o Twoje zdrowie. Oferujemy kompleksowe odnowienie funkcji całego ciała poprzez odpowiedni trening. Twój organizm potrzebuje energii, tak jak akumulator, dlatego warto dać sobie i swojej rodzinie szansę na regenerację. Codzienna praca często nas przemęcza i nie pozostawia czasu na dbanie o siebie. Dlatego warto zorganizować sobie chociaż raz w roku odpoczynek, który pozwoli na naładowanie baterii.

Ośrodek Revital zapewnia wspaniałe wczasy z możliwością korzystania z wielu atrakcji. Możesz skorzystać z wycieczek, tras rowerowych, aqua-aerobiku na krytym basenie, jazdy konnej, codziennych wypraw nordic walking. W razie potrzeby oferujemy również konsultacje lekarskie i zabiegi rehabilitacyjne.

Wodne ćwiczenia, takie jak aqua-aerobik, są doskonałe dla stawów i pozwalają na rozpoczęcie gimnastyki bez względu na wiek. Dodatkowo zapewniają świetną zabawę.

Nasz ośrodek posiada również saunę i jacuzzi, które pozwalają na głęboki relaks i poprawę samopoczucia.

Personel Revitala angażuje się osobiście, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego gościa.

Oferujemy przez cały rok turnusy rehabilitacyjne, turnusy odchudzająco-kondycyjne oraz wczasy rodzinne letnie i zimowe.

Revital posiada 16 pokoi, co daje nam możliwość zakwaterowania 40 osób. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor oraz łazienkę.

Zapraszamy również na naszego Facebooka – Revital – Strumienie Zdrowia. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.revital.pl.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Revital – strumienie zdrowia.

location_on Adres:

ul. M.Konopnickiej 16, 78-449 Borne Sulinowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943734750

phone 943734750

insert_linkwww.revital.pl

Ilość miejsc: 40