Home » Domki letniskowe » Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku 12 Dębów od: 50zł do: 80zł

Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku 12 Dębów Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku 12 Dębów

Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku „12 DĘBÓW” w Zaździerzu jest położony w malowniczej okolicy, otoczony lasami sosnowymi i mieszanych, w gminie Łąck, w Gostynińsko-Włocławskim Parku Krajobrazowym. Tuż obok znajduje się piękne Jezioro Ciechomickie. Nasz ośrodek jest idealnie usytuowany w samym sercu Polski, w niewielkiej odległości od Płocka (12 km), Warszawy i Łodzi (100 km).

Oferujemy różnorodne miejsca noclegowe przez cały rok. Posiadamy dwa budynki hotelowe oraz domki letniskowe (czynne od maja do września).

Pierwszy hotel oferuje 44 miejsca noclegowe w 22 pokojach dwuosobowych, które można również wykorzystać jako pokoje jednoosobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (natrysk, umywalka i toaleta), telefon oraz telewizor. Budynek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada podjazdy, poręcze, windę oraz szerokie drzwi.

Drugi hotel oferuje 56 miejsc noclegowych w 24 pokojach dwu- i trzyosobowych, które również można wykorzystać jako pokoje jednoosobowe. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (natrysk, umywalka i toaleta) oraz telewizor.

Oprócz tego, posiadamy również domki letniskowe dla 3, 4 i 5 osób. Każdy domek wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny (natrysk, umywalka, toaleta), czajniki bezprzewodowe oraz telewizor.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku 12 Dębów

location_on Adres:

Zaździerz, 09-520 Łąck

woj. Mazowieckie, Polska

phone 242641329

phone 242698665

insert_linkwww.12debow.pl

Ilość miejsc: 100