Home » Sanatoria » Ośrodek Rehabilitacyjno – Szkoleniowo – Wypoczynkowy Laliki od: 75zł do: 230zł

Ośrodek Rehabilitacyjno – Szkoleniowo – Wypoczynkowy Laliki Ośrodek Rehabilitacyjno – Szkoleniowo – Wypoczynkowy Laliki

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Ośrodka, który jest pierwszą i jedyną tego typu placówką w województwie śląskim. Laliki to górska wieś położona w gminie Milówka na pograniczu Beskidu Śląskiego i Beskidu Żywieckiego. To miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a dojazd prowadzi drogą będącą najpiękniejszą w tym regionie trasą widokową z zachwycającą panoramą Beskidów.

Czekają na Państwa przytulne i komfortowe pokoje, smaczna domowa kuchnia, miła i życzliwa obsługa oraz Centrum Rehabilitacji Sportowej i Rehabilitacji Narządu Ruchu będące najnowocześniejszym tego typu obiektem w powiecie żywieckim, oraz jednym z najnowocześniejszych w regionie Podbeskidzia.

Atrakcyjna turystycznie i folklorystycznie lokalizacja, orzeźwiające górskie powietrze, piękne krajobrazy, niezależne od pory roku uspakajające piękno natury, urok spokojnej beskidzkiej wsi zagwarantują Państwu w pełni relaksujący i regenerujący siły wypoczynek.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy łącznie 60 miejsc noclegowych w 6 pokojach dwuosobowych, 12 pokojach trzyosobowych oraz w 3 dwupokojowych apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, telewizję, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz wygodne umeblowanie.

Wewnętrzne windy, szerokie przejścia oraz ciągi komunikacyjne zapewnią Państwu wygodę w przemieszczaniu się. Z części pokoi widoki zapewnią Państwu spojrzenie na piękną beskidzką panoramę.

A dla tych z Państwa, którzy sami zapragną „sięgnąć” udając się na piesze wyprawy, przygotowaliśmy wypożyczalnię sprzętu do Nordic Walking.

Dla potrzebujących zwiększonej aktywności fizycznej oddajemy do dyspozycji salę gimnastyczną wraz z niezbędnym wyposażeniem sportowym.

Aktywnie możecie się Państwo zrelaksować korzystając z naszych urządzeń rekreacyjnych. Posiadamy stół bilardowy, tenis stołowy, darta oraz przystosowane dla osób poruszających się na wózkach „piłkarzyki”.

Zapraszamy również do sauny na zabiegi relaksujące psychikę i odprężające ciało.

W jadalni spożywać będziecie Państwo smaczne, domowe potrawy kuchni polskiej i regionalnej podawane.

Nasze sale szkoleniowe umożliwiają zorganizowanie konferencji, seminariów, szkoleń, pokazów, promocji, bankietów czy imprez okolicznościowych.

Nasz Ośrodek jest w pełni przystosowany do podejmowania gości niepełnosprawnych.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Rehabilitacyjno – Szkoleniowo – Wypoczynkowy Laliki

location_on Adres:

Laliki 365, 34-373 Zwardoń

woj. Śląskie, Polska

phone 609010103

phone 609010201

insert_linkwww.laliki.com.pl

Ilość miejsc: 60