Home » Domki letniskowe » Ośrodek Oświatowo Sportowy Nad jeziorem od: 25zł do: 70zł

Ośrodek Oświatowo Sportowy  Nad jeziorem Ośrodek Oświatowo Sportowy Nad jeziorem

Ośrodek Wypoczynkowy w Brennie położony jest nad jeziorem Białym, które jest połączone kanałami z siedmioma innymi jeziorami. Te wody tworzą wraz z pięknymi lasami sosnowymi Przemęcki Park Krajobrazowy, który jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Wielkopolsce. Jednym z najbardziej urokliwych jezior w okolicy jest jezioro Dominickie, na którym znajduje się wyspa Konwaliowa. Ta wyspa jest rezerwatem przyrody i słynie z kwitnących na niej niebieskich konwalii.

W Brennie znajduje się również doskonale zachowany wiatrak, a w pobliskim Rawiczu można odwiedzić skansen wiatraków. We wsi Cichowa koło Leszna znajduje się natomiast skansen scenografii z filmu „Pan Tadeusz”. W samym Lesznie warto odwiedzić pływalnię „Akwawit”, która jest największym i najnowocześniejszym kompleksem basenowo-rekreacyjnym w Polsce.

Warunki naturalne, łagodny klimat, czyste powietrze oraz rozległe lasy sosnowe tworzą w tym regionie mikroklimat o właściwościach leczniczych, który sprzyja wypoczynkowi. Nasza baza noclegowa oferuje 120 miejsc noclegowych, a duże stężenie jodu w powietrzu jest korzystne dla osób z schorzeniami układu oddechowego. Dodatkowo, jezioro Białe z pokładami torfowymi ma również właściwości lecznicze dla osób z problemami reumatycznymi.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Oświatowo Sportowy  Nad jeziorem

location_on Adres:

Wijewo, ul. Plażowa 2, 64-150 Brenno

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 605826702

phone 605826702

insert_linkwww.reges.pl/brenno

Ilość miejsc: 120