Home » Sanatoria » Ośrodek Leczniczo- Rehabilitacyjny im. kpt. Jana Silhana w Muszynie od: 45zł do: 90zł

Ośrodek Leczniczo- Rehabilitacyjny im. kpt. Jana Silhana w Muszynie Ośrodek Leczniczo- Rehabilitacyjny im. kpt. Jana Silhana w Muszynie

Ośrodek Polskiego Związku Niewidomych „Nestor” znajduje się w Muszynie, w Popradzkim Parku Krajobrazowym, tuż obok rezerwatu lipowego „Obrożyska”, który jest największym skupiskiem lipy górskiej w Europie. Ośrodek jest otoczony pięknym ogrodem, który został starannie urządzony i zapewnia bezpieczne miejsce do relaksu i kontaktu z górską przyrodą. W ośrodku znajduje się również baza zabiegowa, gdzie oferowane jest ponad 20 rodzajów zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych. Dla naszych gości organizujemy także ogniska, wieczorki taneczne oraz wycieczki po Beskidzie Sądeckim i na Słowację.

Nasz ośrodek specjalizuje się w rehabilitacji osób niepełnosprawnych, zwłaszcza niewidomych i niedowidzących. Dbamy o udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak kolorowe rozwiązania, barierki na ciągach komunikacyjnych, oznaczenia brajlowskie na drzwiach ogólnego użytku i gabinetach medycznych, oznaczenia wypukłe na drzwiach, winda itp.

Dla naszych kuracjuszy przygotowaliśmy 78 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych, każdy z własnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju znajduje się telewizor, radio i czajnik bezprzewodowy. W ośrodku znajduje się także stołówka, która serwuje wyśmienite domowe dania i wypieki. Dieta jest dostosowana do rodzaju schorzenia. Na terenie ośrodka znajduje się duży ogrodzony plac z alejkami spacerowymi, pięknym ogrodem i stawem. Mamy również salę telewizyjną z kominkiem, salę gier (tenis stołowy, bilard, black jack, piłkarzyki itp.), kawiarnię, dostęp do internetu oraz zadaszone miejsce do organizacji ognisk. Zapewniamy opiekę lekarza i pielęgniarek. Organizujemy zajęcia dla niewidomych z zakresu orientacji przestrzennej, codziennych czynności, nauki pisma Brajla. Posiadamy nowoczesną bazę zabiegową, wyposażoną w niezbędne urządzenia do leczenia, a także salę rehabilitacji ruchowej i gabinet masażu leczniczego. Nasz bogaty program pobytu jest dostosowany do potrzeb uczestników i obejmuje dyskoteki, ogniska, wycieczki oraz różnego rodzaju zabawy rekreacyjne i edukacyjne.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Leczniczo- Rehabilitacyjny im. kpt. Jana Silhana w Muszynie

location_on Adres:

ul. Lipowa 4, 33-370 Muszyna

woj. Małopolskie, Polska

phone 184714029

phone 602288215

insert_linkwww.pznmuszyna.pl

Ilość miejsc: 78