Home » Domki letniskowe » Ośrodek Kolonijny Bryza od: 40zł do: 60zł

Ośrodek Kolonijny Bryza Ośrodek Kolonijny Bryza

Ośrodek Kolonijny Bryza w Mrzeżynie to idealne miejsce na organizację kolonii nad morzem dla dzieci i młodzieży. Zapewniamy komfortowe zakwaterowanie w murowanych budynkach, w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami. Nasza oferta obejmuje również wyżywienie 4 razy dziennie, w tym śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dzieci będą miały również opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, która została zatwierdzona przez Kuratorium Oświaty i Wychowania.

Na terenie ośrodka znajdują się dwa budynki hotelowe, z których każdy może pomieścić 100 osób. W pierwszym budynku znajdują się pokoje 4-5 osobowe z nowymi łazienkami. Drugi budynek oferuje przestronne pokoje 3,5 i 6 osobowe, wyposażone w aneksy z umywalkami. W budynku znajdują się również pełne węzły sanitarne. Dodatkowo, wewnątrz budynku znajduje się sala TV, sale do zajęć w grupach, piłkarzyki oraz sklepik. Cały obiekt został przygotowany specjalnie do organizacji aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, takich jak kolonie letnie, zielone szkoły, wycieczki szkolne, biwaki i obozy młodzieżowe.

W centralnej części ośrodka znajduje się profesjonalna sala, czyli namiot wyposażony w stoły do ping-ponga, projektor, DVD oraz sprzęt nagłaśniający. To idealne miejsce do organizacji zajęć grupowych, dyskotek, występów i innych wydarzeń. Na terenie ośrodka znajduje się również osobno wydzielone miejsce na ognisko oraz place zabaw dla dzieci. Dla miłośników sportu mamy kompleks boisk sportowych, w tym trawiaste boiska do piłki nożnej i siatkówki, boisko do koszykówki, boisko do piłki plażowej oraz parking dla autokarów. Oferujemy również własny sprzęt sportowo-rekreacyjny, takie jak badminton, piłki, paletki, szachy i wiele innych.

W ośrodku znajduje się również duża, klimatyzowana stołówka, która pomieści 120 osób. Serwujemy w niej smaczne, zdrowe i świeże posiłki dla naszych gości. Nasza obsługa jest miła i pomocna, a domowa kuchnia oraz niezapomniany klimat ośrodka sprawią, że pobyt nad morzem będzie wyjątkowy. Serdecznie zapraszamy na wspaniałe kolonie, obozy, zielone szkoły oraz wycieczki nad morzem!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Kolonijny Bryza

location_on Adres:

ul. Trzebiatowska 17, 72-330 Mrzeżyno

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913866288

phone 607478881

insert_linkwww.bryza-mrzezyno.com.pl

Ilość miejsc: 200