Home » Domki letniskowe » Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Rutex od: 35zł do: 60zł

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Rutex Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Rutex

Ośrodek, który Państwu proponujemy, jest idealny zarówno na wypoczynek kolonii, zielonych szkół, obozów sportowych, grup tanecznych, jak i na wczasy rodzinne, kursokonferencje i imprezy integracyjne dla firm.

Obiekt zajmuje powierzchnię około 1,5 ha i położony jest zaledwie 300 m od morza w miejscowości Mrzeżyno. Jest to malownicze miejsce, położone przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku, oddalone o 10 km od Trzebiatowa. Plaża w Mrzeżynie jest piękna, piaszczysta, szeroka i czysta, czego dowodem jest przyznana wyróżnienie Błękitnej Flagi, które potwierdza czystość wody, plaży i bezpieczeństwo.

Nasza oferta obejmuje zakwaterowanie w komfortowych domkach kempingowych dla 2-3 lub 4-5 osób, wyposażonych w łazienki i telewizory, oraz w pokojach dla 2, 3 lub 4 osób z łazienkami i telewizorami. Oferujemy również pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie. Nasi goście mają również możliwość korzystania z basenu, boisk i świetlicy. Organizujemy także ogniska z pieczeniem kiełbasek, a dla naszych gości udostępniamy darmowy parking.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia niezapomnianego czasu w naszym ośrodku.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Rutex

location_on Adres:

ul. Letniskowa 11, 72-330 Mrzeżyno

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913866131

phone 607072222

insert_linkwww.okw-rutex.pl

Ilość miejsc: 100