Home » Sanatoria » Ośrodek Jeździecki Zbrosławice od: 35zł do: 45zł

Ośrodek Jeździecki Zbrosławice Ośrodek Jeździecki Zbrosławice

Nasz ośrodek oferuje wiele atrakcyjnych miejsc w okolicy, które można zwiedzić. Można również skorzystać z różnych usług, które zapewnią pełne zadowolenie i relaks.

Jeśli jesteś miłośnikiem koni, możesz skorzystać z naszej oferty wynajmu koni na imprezy okolicznościowe. Organizujemy również urodziny dla dzieci w stylu jeździeckim, gdzie maluchy mogą poznać świat koni i cieszyć się wspaniałą zabawą.

Dla osób zainteresowanych jeździectwem, oferujemy warsztaty dla początkujących i zaawansowanych. Można również wziąć udział w konkursach i zawodach jeździeckich, które organizujemy regularnie.

Jeśli masz własnego konia, możesz skorzystać z naszego wynajmu boksów. Zapewniamy również opiekę weterynaryjną dla koni oraz możliwość wynajęcia instruktora jeździectwa.

Jeśli chcesz spróbować jeździectwa, ale nie masz własnego konia, możesz skorzystać z naszego wynajmu sprzętu jeździeckiego. Mamy również możliwość organizacji imprez integracyjnych dla firm, w tym wynajem sali konferencyjnej.

Jeśli planujesz imprezę rodzinna lub przyjęcie weselne, możesz skorzystać z naszej oferty. Mamy również pole golfowe w pobliżu, które można odwiedzić.

Po intensywnym dniu można zrelaksować się korzystając z basenu i sauny. Nasi instruktorzy jeździectwa zapewnią profesjonalną opiekę podczas nauki jazdy konnej.

Jeśli lubisz piesze i rowerowe wycieczki, możesz wynająć przewodnika, który poprowadzi Cię po okolicy. Organizujemy również rajdy konne oraz wynajem kucyków na przejażdżki dla najmłodszych.

Jeśli marzysz o romantycznej przejażdżce, możesz wynająć bryczkę. Mamy również sklep, w którym można zakupić sprzęt jeździecki.

Oferujemy również profesjonalne szkolenie jeździeckie dla zawodników oraz możliwość wynajęcia kortów tenisowych.

Dla dzieci i dorosłych organizujemy imprezy tematyczne, wynajem rowerów i organizację wycieczek rowerowych oraz korzystanie z siłowni i fitnessu.

Na terenie ośrodka można również zorganizować imprezy plenerowe i pikniki. W sezonie zimowym istnieje możliwość wynajęcia sprzętu narciarskiego.

Oferujemy również profesjonalne szkolenie jeździeckie dla osób starszych oraz organizację imprez kulturalnych i artystycznych.

Jeśli lubisz kajaki, możesz wynająć kajaki i wziąć udział w spływach kajakowych. Po intensywnym dniu można zrelaksować się korzystając z sauny i jacuzzi.

Dla osób z autyzmem oferujemy profesjonalne szkolenie jeździeckie, a także organizujemy imprezy sportowe i turnieje.

Jeśli chcesz spędzić czas na świeżym powietrzu, możesz wynająć sprzęt do grilla i zorganizować grillowanie.

Oferujemy również profesjonalne szkolenie jeździeckie dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz organizację imprez muzycznych i koncertów.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Jeździecki Zbrosławice

location_on Adres:

Ośrodek Jeździecki Zbrosławice, Zbrosławice

woj. , Polska

phone 322337000

phone 606788368

insert_linkhttp://www.zbroslawice.info.pl

Ilość miejsc: 60