Home » Hotele » Ośrodek Hotelowy Optima Kraków od: 70zł do: 190zł

Ośrodek Hotelowy Optima Kraków Ośrodek Hotelowy Optima Kraków

Ośrodek hotelowy otoczony jest zielenią i położony w spokojnej okolicy. Położenie ośrodka umożliwia łatwy i szybki dojazd do Kopalni Soli w Wieliczce. W pobliżu znajduje się zabytkowy Kazimierz z chętnie odwiedzanymi przez turystów kawiarenkami oraz słynne Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.
W pobliżu znajdują się centra handlowe: BONARKA przy ul. Kamieńskiego 11, Centrum Handlowe Zakopianka przy ul. Zakopiańskiej 64, Galeria Handlowa Solvay Park przy ul. Zakopiańskiej 155 i Centrum Handlowe M 1 przy al. Pokoju 67.
Oprócz sal wykładowych proponujemy także niedrogie pokoje hotelowe, zarówno dla grup zorganizowanych jak i gości indywidualnych, oraz salę klubowo – telewizyjną. Duży parking, restauracja wraz z wcześniej przedstawionym zapleczem dydaktyczno hotelowym stanowią samodzielną bazę dla wszelkiego rodzaju kursów, szkoleń i konferencji. Bliskość linii autobusowych i tramwajowych łączących ulicę Malborską z zabytkowym centrum miasta to dodatkowy walor tego obiektu.
Oferujemy pomoc w organizacji wycieczek: przewodnika, bilety, rezerwacje, przegląd imprez kulturalnych. Organizujemy szkolenia, konferencje (sala konferencyjna, poczęstunek, sala komputerowa, internet) i imprezy okolicznościowe.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Hotelowy Optima Kraków

location_on Adres:

ul.Malborska 65, 30-646 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (12) 655 17 49, +48 (12) 655 06 84

phone tel. +48 (12) 655 17 49, +48 (12) 655 06 84

insert_linkwww.optima.krakow.pl

Ilość miejsc: 120