Home » Hotele » Ośrodek Hotelowy Optima Kraków od: 70zł do: 190zł

Ośrodek Hotelowy Optima Kraków Ośrodek Hotelowy Optima Kraków

Ośrodek hotelowy jest otoczony zielenią i usytuowany w spokojnej okolicy. Dzięki swojemu położeniu, łatwo i szybko można dotrzeć do Kopalni Soli w Wieliczce. W pobliżu znajduje się również urokliwy Kazimierz, z popularnymi kawiarenkami, oraz słynne Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

W okolicy ośrodka znajdują się także centra handlowe: BONARKA przy ul. Kamieńskiego 11, Centrum Handlowe Zakopianka przy ul. Zakopiańskiej 64, Galeria Handlowa Solvay Park przy ul. Zakopiańskiej 155 i Centrum Handlowe M 1 przy al. Pokoju 67.

Oprócz sal wykładowych, oferujemy również niedrogie pokoje hotelowe, zarówno dla grup zorganizowanych, jak i gości indywidualnych. Dodatkowo, dostępna jest sala klubowo-telewizyjna. Duży parking, restauracja oraz zaplecze dydaktyczno-hotelowe stanowią idealną bazę dla różnego rodzaju kursów, szkoleń i konferencji. Dodatkowym atutem tego obiektu jest bliskość linii autobusowych i tramwajowych, które łączą ulicę Malborską z zabytkowym centrum miasta.

Oferujemy również pomoc w organizacji wycieczek, w tym zapewnienie przewodnika, biletów i rezerwacji, a także przegląd imprez kulturalnych. Ponadto, organizujemy szkolenia, konferencje (z dostępem do sali konferencyjnej, poczęstunku, sali komputerowej i internetu) oraz imprezy okolicznościowe.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Hotelowy Optima Kraków

location_on Adres:

ul.Malborska 65, 30-646 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 126551749

phone 126550684

insert_linkwww.optima.krakow.pl

Ilość miejsc: 120