Home » Hotele » Ośrodek Hotelowo-Szkoleniowy Leśna Polana od: 50zł do: 70zł

Ośrodek Hotelowo-Szkoleniowy Leśna Polana Ośrodek Hotelowo-Szkoleniowy Leśna Polana

Ośrodek hotelowo-szkoleniowy znajduje się na zamkniętym leśnym terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa, zaledwie 17 km od Centrum Warszawy. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym noclegi, organizację szkoleń, konferencji, bankietów oraz imprez okolicznościowych. Nasz ośrodek posiada 60 miejsc hotelowych, które są dostępne w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych. Do dyspozycji gości są również dwie sale konferencyjne, jedna mogąca pomieścić od 50 do 60 osób, a druga około 30 osób.

Dodatkowo, zapewniamy wyżywienie na miejscu, co znacznie ułatwia organizację spotkań i konferencji. Nasz personel jest również gotowy do zorganizowania wycieczek po Warszawie z przewodnikiem, aby umożliwić naszym gościom poznanie atrakcji miasta. Ponadto, mamy możliwość zorganizowania imprez plenerowych, takich jak grill lub ognisko, na naszej leśnej, zadaszonej wiacie.

Zapraszamy do naszego ośrodka hotelowo-szkoleniowego, gdzie zapewniamy komfortowe noclegi, profesjonalne szkolenia i konferencje, smaczne posiłki oraz możliwość organizacji różnego rodzaju imprez.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Hotelowo-Szkoleniowy Leśna Polana

location_on Adres:

Sękocin Las, 05-090 Raszyn

woj. Mazowieckie, Polska

phone 227153800

phone 227153802

insert_linkwww.groman.oit.pl

Ilość miejsc: 60