Home » Domki letniskowe » Ośrodek Flisak od: 50zł do: 140zł

Ośrodek Flisak Ośrodek Flisak

Zapraszamy Państwa do Ośrodka „FLISAK” w Sarbinowie na turnusy rehabilitacyjne oraz na wypoczynek połączony z rehabilitacją. Jeśli chcecie Państwo połączyć zabiegi rehabilitacyjne z relaksem i wypoczynkiem, u nas znajdziecie doskonałe warunki. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób niepełnosprawnych, jak również do osób szukających wypoczynku fizycznego i psychicznego od trudów codziennego życia. Oferujemy również możliwość podreperowania zdrowia i sił oraz nabrania chęci do życia.

Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill, bilard (płatny), boisko do siatkówki i koszykówki. Posiadamy aktualny wpis do rejestru ośrodków uprawnionych do przyjmowania osób niepełnosprawnych – OD/32/0069/10 ważny do 29.09.2013 r.

Ośrodek dysponuje 139 miejscami noclegowymi, składającymi się z dwóch budynków hotelowych oraz budynku gastronomicznego. Naszym Kuracjuszom oferujemy pokoje 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz 3 apartamenty 3-osobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i są wyposażone w telewizor z satelitarnym odbiorem, telefon, czajnik bezprzewodowy, lodówkę, radio oraz dostęp do Internetu (możliwość wypożyczenia laptopa).

Na smaczne, obfite i zdrowe posiłki zapraszamy do naszej jadalni, gdzie Goście w ramach pobytu korzystają z całodziennego wyżywienia – porcjowanego (śniadanie, obiad, kolacja). Dodatkowo, do dyspozycji Gości mamy przestronną kawiarnię, w której znajduje się drink bar oraz możliwość gry w dart/lotki.

Podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym oferujemy program rekreacyjno-wypoczynkowy (w cenie turnusu), który obejmuje ognisko z pieczonym prosiakiem lub kiełbaskami, wieczorek powitalny i pożegnalny, wieczorki taneczne z muzyką na żywo, biesiady z poczęstunkiem, konkursy, prelekcje, turnieje oraz wycieczki (płatne dodatkowo).

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Flisak

location_on Adres:

ul. Nadmorska 35, 76-034 Sarbinowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943515534

phone 943515956

insert_linkwww.orw-flisak.pl

Ilość miejsc: 139