Home » Apartamenty » Nova Dolina od: 40zł do: 60zł

Nova Dolina Nova Dolina

Nasze apartamenty są położone w kameralnej dzielnicy Wisły, co sprawia, że jest to idealne miejsce na relaksujący wypoczynek. Mamy szczęście mieć bezpośrednie sąsiedztwo ośrodka narciarskiego Nowa Osada, co oznacza, że nasi goście mogą cieszyć się doskonałymi warunkami do uprawiania sportów zimowych. Dodatkowo, ośrodek narciarski Wisła Cieńków jest oddalony jedynie o 2 km od naszych apartamentów, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla miłośników narciarstwa.

Jeśli jesteś fanem skoków narciarskich, to nasze apartamenty są również idealne dla Ciebie. Skocznia narciarska znajduje się zaledwie 1,5 km od naszego obiektu, co oznacza, że możesz z łatwością dotrzeć na zawody i cieszyć się emocjonującymi widowiskami.

Nasze apartamenty są również dogodnie położone w odległości 3 km od centrum Wisły, co oznacza, że nasi goście mają łatwy dostęp do restauracji, sklepów i innych atrakcji turystycznych.

Posiadamy 2 apartamenty 4 osobowe, z łazienką w każdym z nich. W naszych apartamentach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego pobytu. Telewizor, dostęp do WiFi, wspólny aneks kuchenny, lodówka, czajnik bezprzewodowy i mikrofalówka są standardowym wyposażeniem każdego z naszych apartamentów.

Zapraszamy serdecznie do naszych apartamentów. Gwarantujemy przyjemny i komfortowy pobyt w malowniczej okolicy Wisły.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Nova Dolina

location_on Adres:

ul. Torfowa 5, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone 602821467

phone 602821467

insert_linkwww.novadolina.pl

Ilość miejsc: 8