Home » Agroturystyka » Noclegi w górach od: 35zł do: 40zł

Noclegi w górach Noclegi w górach

Gospodarstwo Agroturystyczne „Przystanek Magura” znajduje się w malowniczej dolinie u stóp Magury Małastowskiej, tuż przy potoku, w otoczeniu lasów i łąk magurskich. Jeśli cenisz piękno przyrody, ciszę, spokój i aktywny wypoczynek, to zapraszamy do nas. Nasze miejsce jest idealne do prawdziwego odpoczynku.

Dla naszych gości przygotowaliśmy różne rodzaje zakwaterowania. Mamy studio, które może pomieścić maksymalnie 6 osób i posiada własną łazienkę. Oferujemy również dwa pokoje: 3-osobowy i 2-osobowy, które mają wspólną łazienkę. Dodatkowo, do dyspozycji gości jest pokój kominkowy oraz taras. Za domem znajduje się miejsce do grillowania i relaksu. Cała posesja ma około 2 hektarów i jest do wykorzystania. Można tu grać w siatkówkę, piłkę nożną, badmintona, rozpalić ognisko lub po prostu odpocząć nad rzeczką. Przed domem jest parking. W sezonie letnim udostępniamy rowery, w tym również rowery elektryczne, które ułatwiają poruszanie się po naszych pagórkowatych terenach. Zimą oferujemy wypożyczenie nart biegowych, ponieważ w okolicy mamy aż 80 km tras do narciarstwa biegowego o nazwie „Śnieżne trasy przez Lasy”.

Cena za nocleg w studiu wynosi 200 złotych za dobę, a za pokoje 35 złotych za dobę. Oferujemy również wyżywienie. Śniadanie kosztuje 15 złotych, a obiadokolacja 30 złotych. Dzieci do 2 lat są bezpłatne, a dla dzieci do 7 lat oferujemy całodzienne wyżywienie za 30 złotych. Nasza kuchnia opiera się na domowych, tradycyjnych potrawach, takich jak pierogi, naleśniki z szpinakiem, pokrzywą, marynowane rydze, rydze po cygańsku, nalewki pętniańskie oraz przetwory owocowe i warzywne. Goście mogą wybrać pełne wyżywienie przez cały dzień, tylko śniadania lub tylko noclegi (wymaga wcześniejszej rezerwacji).

U nas można przyjechać ze zwierzętami. Zapraszamy do odwiedzenia tego pięknego zakątka Beskidu Niskiego.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Noclegi w górach

location_on Adres:

Małastów 100, 38-307 Sękowa

woj. Małopolskie, Polska

phone 603638677

phone 183536944

insert_linkprzystanekmagura.pl

Ilość miejsc: 12