Home » Domki letniskowe » Noclegi u Weroniki od: 30zł do: 90zł

Noclegi u Weroniki Noclegi u Weroniki

Oferujemy noclegi oraz wyżywienie w miłej, rodzinnej atmosferze. Dogodne usytuowanie w Czorsztynie pozwala na spokojny i przyjemny wypoczynek, a bliskość głównych atrakcji regionu sprawia, że jest to idealne miejsce wypadowe do aktywnego spędzania czasu.

Dysponujemy pokojami 2, 3, 4 – osobowymi z łazienkami. Budynki przystosowane są do przyjmowania gości indywidualnych, grup oraz wycieczek szkolnych do 40 osób. W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość noclegu w sąsiednim domu. Zapewniamy parking dla samochodów osobowych, a także autokarów.

Latem zapraszamy do ogródka z szałasem, gdzie można zrelaksować się przy palenisku. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy z regionalnymi atrakcjami, takimi jak pieczenie barana przy muzyce góralskiej. Zimą pomagamy w zorganizowaniu kuligu zakończonego ogniskiem w plenerze. Wystawiamy faktury VAT.

Na terenie całego budynku możliwy jest dostęp do Internetu Wi-Fi. Na parterze mieści się stołówka w stylu regionalnym z kominkiem, stanowiąca idealne miejsce do organizowania imprez.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Noclegi u Weroniki

location_on Adres:

ul. Leśna 11, 34-440 Czorsztyn

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 265 04 51, +48 664 920 470

phone tel. +48 (18) 265 04 51, +48 664 920 470

insert_linkwww.wronin-noclegi.pl

Ilość miejsc: 40