Home » Schroniska » Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Starym Borku od: 20zł do: 95zł

Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Starym Borku Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Starym Borku

Mamy zaszczyt zaproponować pobyt w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym znajdującym się w uroczej wsi Stary Borek, która leży w pobliżu małego jeziorka i znajduje się w strefie uzdrowiskowej C’ oraz w strefie ochrony górniczej złoża wód solankowych.

Jest to piękna, ekologiczna wieś otoczona lasami, 2,5 km od morza. Stary Borek położony jest 6 km na zachód od Kołobrzegu. Można tu uprawiać turystykę rowerową lub pieszą – spacer nad jezioro, do lasu, na plażę. Miłośnicy rowerowej jazdy znajdą tu ścieżkę rowerową nazwaną „Bieg ku słońcu”, która prowadzi do plaży i lasem dalej do pobliskich miejscowości.

Oferujemy: 90 miejsc noclegowych na obiekcie, zakwaterowanie w pokojach od 1-6 osobowych wyposażonych w tapczany, szafę, stół, krzesła, umywalkę, dwa pokoje wyposażone w WC, węzły sanitarne na korytarzach, świetlicę wyposażoną w sprzęt RTV, salę do tenisa stołowego, boiska sportowe, kuchnię i stołówkę dla grup zorganizowanych, kuchnię samoobsługową i jadalnię dla turystów indywidualnych, dostęp do internetu, wypożyczalnię rowerów, parking dla samochodów osobowych i autokarów, w przypadku grup zorganizowanych, zielonych szkół cena do negocjacji, miejsce na ognisko i grilla.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Starym Borku

location_on Adres:

Stary Borek 33, 78-132 Grzybowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943581070

phone 697584333

Ilość miejsc: 90