Home » Schroniska » Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe Tanie Spanie od: 10zł do: 26zł

Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe Tanie Spanie Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe Tanie Spanie

Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Tanie Spanie” to pierwsze w regionie i drugie w Polsce schronisko niepubliczne. Powstawało przez lata – od kilku pokoi w parterowej agroturystyce aż po obiekt, który jest w stanie pomieścić ponad 50 osób.

Pomysłodawcą i inicjatorem budowy bazy turystycznej w Świętej Katarzynie był Janusz Janicki – długoletni pracownik oświaty, entuzjasta sportu i turystyki, miłośnik przyrody i aktywnego spędzania wolnego czasu, który pochodził ze Świętej Katarzyny.

Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Świętej Katarzynie – Tanie Spanie – to doskonała baza wypadowa do zwiedzania Gór Świętokrzyskich. Dzięki lokalizacji w samym sercu Gór Świętokrzyskich nasi Goście mają do dyspozycji liczne atrakcje regionu Świętokrzyskiego.

Święta Katarzyna to miejscowość u podnóża najwyższej góry Gór Świętokrzyskich – Łysicy. Dzięki sąsiedztwu z Puszczą Jodłową panuje tu wyjątkowy mikroklimat oraz duża różnorodność fauny i flory. Szlaki turystyczne Gór Świętokrzyskich pozwalają na wędrówkę osobom w każdym wieku. Dzięki łagodnym wzniesieniom oraz zróżnicowanym stopniom trudności Góry Świętokrzyskie stanowią doskonałą rozgrzewkę przed wyruszeniem w wyższe góry, przyjemny przystanek dla podróżujących, a także idealne miejsce na krótki weekendowy wypad czy kilkudniową wycieczkę grupową.

Posiadamy łącznie 52 miejsca noclegowe w pokojach 2,3,4,7-osobowych, w ogromnej większości z własnymi łazienkami. Do dyspozycji świetlica z kominkiem – możliwość organizacji imprez do 15-20 osób. Posiadamy własny sprzęt nagłaśniający. Pokoje wyposażone są w tapczany pojedyncze lub podwójne wraz z pościelą /poduszka, kołdra, koc, szafy, stoliki, krzesła, sprzęt RTV. Część pokoi posiada balkony lub tarasy. Gościom zapewniamy miejsce do parkowania, również dla autokaru. Na ogół nie jesteśmy przeciwni grzecznym i posłusznym psom.

Do dyspozycji gości pozostawiamy: przestronną świetlicę z kominkiem, palenisko ogniskowe z zadaszoną altaną, materiały krajoznawcze – mapy, przewodniki, wypożyczalnię rowerów, ping-pong, piłkarzyki, grill, zarybioną sadzawkę – możliwość łowienia ryb a zimą jazdy na łyżwach.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Niepubliczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe Tanie Spanie

location_on Adres:

Święta Katarzyna, ul. Świętokrzyska 2, 26-010 Bodzentyn

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 696760765

phone 413323418

insert_linkwww.tanie-spanie.info

Ilość miejsc: 52