Home » Motele » Motel Zadoil od: 89zł do: 199zł

Motel Zadoil Motel Zadoil

Decyzją Wojewody Małopolskiego obiekt został zaszeregowany do rodzaju MOTEL kategorii *** (trzy gwiazdki). W Motelu*** do dyspozycji klientów przygotowanych jest 13 pokoi: jedno, dwu i trzy osobowych z możliwością „dostawki”.

Każdy pokój jest klimatyzowany, nowocześnie i standardowo umeblowany, wyposażony w TV, radio, telefon, dostęp do Internetu oraz pełny węzeł sanitarny z kabiną prysznicową.

Zapraszamy! Nasz Motel*** oferuje swoim gościom komfortowe pokoje w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Wszystkie nasze pokoje są klimatyzowane, co zapewnia przyjemny pobyt w każdych warunkach pogodowych. Każdy pokój jest również wyposażony w telewizor, radio, telefon i dostęp do Internetu, aby zapewnić naszym gościom rozrywkę i łączność. Ponadto, każdy pokój ma własną łazienkę z kabiną prysznicową, co gwarantuje prywatność i wygodę. W Motelu*** dbamy o to, aby naszym gościom niczego nie brakowało i czuli się jak w domu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i spędzenia przyjemnego czasu w naszym Motelu***.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Motel Zadoil

location_on Adres:

Białka 552, 34-220 Maków Podhalański

woj. Małopolskie, Polska

phone 338770138

phone 338770139

insert_linkwww.zadoil.pl

Ilość miejsc: 26