Home » Agroturystyka » Modrzejówka od: 40zł do: 250zł

Modrzejówka Modrzejówka

Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianego urlopu wypoczynkowego w naszym urokliwym domku letniskowym. Położony w malowniczym Obszarze Krajobrazu Pojezierza Ełckiego, nad brzegiem jeziora, nasz domek Modrzejówka zapewni Państwu idealne warunki do relaksu i bliskiego kontaktu z naturą.

Nasz domek letniskowy jest usytuowany w urokliwej miejscowości Płociczno, otoczonej łagodnymi pagórkami i malowniczymi lasami. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i ucieczki od miejskiego zgiełku. W Modrzejówce znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują do komfortowego wypoczynku – przytulne pokoje, w pełni wyposażoną kuchnię oraz taras z widokiem na jezioro.

Oferujemy również wiele atrakcji dla naszych gości. Można u nas wypożyczyć rower i wybrać się na malownicze przejażdżki po okolicy, popływać łódką po jeziorze lub skorzystać z możliwości wędkowania. Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy również ścieżki spacerowe i trasy rowerowe, które umożliwią Państwu odkrywanie piękna okolicznej przyrody.

Zapraszamy do Modrzejówki – miejsca, gdzie można oderwać się od codzienności i cieszyć się spokojem i pięknem natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Modrzejówka

location_on Adres:

Płociczno 20, 19-300 Ełk

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 500497993

phone 500497993

insert_linkwww.modrzejowka.elk.pl

Ilość miejsc: 15