Home » Hotele » Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Reda od: 50zł do: 90zł

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Reda Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Reda

W naszym ośrodku znajduje się hotelik, który oferuje 2 apartamenty specjalnie przygotowane dla osób niepełnosprawnych. Każdy apartament posiada własny aneks kuchenny, co daje gościom możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków. Ośrodek dysponuje również różnymi obiektami sportowymi, takimi jak 3 boiska do piłki nożnej (w tym 2 płyty trawiaste i 1 ziemna), 4 korty tenisowe oraz wielofunkcyjna hala sportowa.

Nasza oferta obejmuje organizację ponad 130 imprez sportowych rocznie, takich jak turnieje, zawody, ligi i festyny. Cieszymy się reputacją jednego z najlepszych dostawców obiektów sportowych na rynku, a nasze ceny są konkurencyjne i atrakcyjne dla klientów.

Położenie naszego ośrodka na obszarze 6 hektarów czyni go jednym z największych ośrodków sportowych na Pomorzu. Dodatkowo, znajdujemy się blisko morza i niedaleko Trójmiasta, co sprawia, że jesteśmy doskonałą bazą wypadową i noclegową dla osób odwiedzających Gdynię, Gdańsk i Półwysep Helski. Nasze otoczenie charakteryzuje się najczystszym powietrzem w północnej Polsce, mikroklimatem okolicznych lasów oraz urokliwą rzeką Reda, która jest tak czysta, że dostarcza wodę pitną dla Trójmiasta. Wszystko to sprawia, że nasz ośrodek zapewnia nie tylko doskonały wypoczynek, ale także sprzyja osiąganiu dobrych wyników w sporcie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług noclegowych w MOKSiR. Nasz hotel jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Reda

location_on Adres:

Łąkowa 59, 84-240 Reda

woj. Pomorskie, Polska

phone 586785802

phone 586783164

insert_linkwww.moksir.reda.pl

Ilość miejsc: 46