Home » Agroturystyka » Mazurski domek od: 35zł do: 45zł

Mazurski domek Mazurski domek

Domki letniskowe znajdują się na terenie dużej posesji we wsi Kosewo, która leży pomiędzy Mrągowem a Mikołajkami, w samym sercu Mazur. Ta malownicza okolica jest częścią Mazurskiego Parku Krajobrazowego, gdzie można podziwiać rzadkie gatunki zwierząt i roślin. Dlatego też jest to idealne miejsce do pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych. Okolica oferuje ponad 160 km specjalnie przygotowanych szlaków, które umożliwiają odkrywanie jej uroków.

W bezpośrednim sąsiedztwie domków znajdują się trzy jeziora. Jezioro Juksty, oddalone o 2000 m, zachwyca krystalicznie czystą wodą. Jezioro Probarskie znajduje się 1200 m od posesji, natomiast Jezioro Kuc jest oddalone o 900 m. To doskonała lokalizacja dla miłośników wodnych atrakcji i relaksu nad jeziorem.

W samym Kosewie również można znaleźć wiele udogodnień. Na miejscu dostępne są liczne bary, sklepy, restauracja, kościół, wypożyczalnia sprzętu wodnego, stadnina koni oraz kilka plaż. To wszystko sprawia, że wypoczynek w tej pięknej okolicy będzie jeszcze bardziej przyjemny i pełen atrakcji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Mazurski domek

location_on Adres:

Kosewo 49, 11-700 Kosewo

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 897424355

phone 502762559

insert_linkwww.mazurski-domek.pl

Ilość miejsc: 6