Home » Agroturystyka » Magiczny Zakątek od: 95zł do: 100zł

Magiczny Zakątek Magiczny Zakątek

Nasze gospodarstwo ekologiczne istnieje od 20 lat i specjalizuje się w produkcji serów, nabiału, soków, przetworów i mięs, wszystko w sposób zgodny z zasadami ekologii. Uprawiamy również ekologiczne warzywa i owoce. Nasz Magiczny Zakątek znajduje się w pięknych Bieszczadach, w miejscowości Chmiel. Położenie w dolinie Sanu, tuż obok Bieszczadzkiego Parku Narodowego, lasów i szlaków turystycznych, sprawia, że nasze miejsce stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Bieszczad. Nasz nowo otwarty obiekt zapewnia idealne warunki do spędzenia wymarzonego wypoczynku w ciszy i spokoju.

Chcemy, aby pobyt w Magicznym Zakątku przyniósł pozytywną energię i ukojenie dla nadszarpanych nerwów. Spokój, cisza i bezpośredni kontakt z naturą na pewno przyczynią się do tego. Oferujemy również produkty z naszego gospodarstwa, które pomogą w regeneracji. Nie ma nic lepszego niż swojskie, ekologiczne jedzenie przygotowane z naturalnych, własnych produktów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo coś dla siebie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Magiczny Zakątek oferuje wiele atrakcji, w tym pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, jadalnię z telewizorem, pełne wyżywienie z produktów własnego gospodarstwa, altanę z grillem, możliwość zamówienia pieczenia jagnięcia lub prosiaka, plac zabaw dla dzieci, miejsce parkingowe, wycieczki edukacyjne po gospodarstwie, pokazy wyrobu swojskich serów, soków i przetworów oraz spotkania i pogadanki na temat pracy w gospodarstwie.

Serdecznie zapraszamy do Magicznego Zakątka!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Magiczny Zakątek

location_on Adres:

Chmiel 27, 38-713 Lutowiska

woj. Podkarpackie, Polska

phone 134610831

phone 604792636

insert_linkwww.magicznyzakatek-bieszczady.pl

Ilość miejsc: 20