Home » Agroturystyka » Lipowy Dworek od: 40zł do: 50zł

Lipowy Dworek Lipowy Dworek

Radzimowice to urocza wioska, położona w osadzie gminnej Strzegowo, oddalona o 100 km od Warszawy. Usytuowana na terenie nadwkrzańskiego obszaru chronionego, jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody. To właśnie tutaj znajduje się nasz pensjonat „Lipowy Dworek”.

„Lipowy Dworek” to prawdziwy raj dla wszystkich, którzy pragną wypocząć w otoczeniu pięknej przyrody. Goście mogą cieszyć się czystą wodą, malowniczymi lasami, pełnymi grzybów i leśnych owoców. Nasz pensjonat położony jest w północnej części Mazowsza, znanej jako Zawkrze. Przez teren ten przepływa rzeka Wkra, która ma swoje źródła w jeziorze Kownatki, znane również jako Szkotowskie. Rzeka ta jest dopływem Narwi i tworzy malowniczą wyspę Juranda, znana również jako wyspa Sienkiewicza. Wokół pensjonatu znajduje się rezerwat „Gołuska Kępa”, gdzie można spotkać sarny, czaple, żurawie i łosie.

W okolicy pensjonatu znajduje się wiele atrakcji turystycznych. Można odwiedzić sanktuarium św. Antoniego w Ratowie, neogotycki kościół w Gradzanowie, stary kościół i 500-letnie dęby w Strzegowie, muzea w Bieżuniu i Mławie oraz pozostałości XI-wiecznego grodziska w Unieżyrzu.

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, każdy z łazienką. Nasi Goście mają również dostęp do rowerów, kijków do nordic walking oraz placu zabaw dla dzieci. Ponadto istnieje możliwość organizacji spływów kajakowych rzeką Wkrą oraz przejażdżek konnych.

„Lipowy Dworek” to idealne miejsce zarówno dla osób podróżujących indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych. Oferujemy miejsce na ognisko oraz dużo przestrzeni, idealnej do różnych gier zespołowych. Nasz pensjonat to również doskonałe miejsce na organizację chrzcin, imienin, urodzin czy spotkań integracyjnych dla firm.

Serdecznie zapraszamy do „Lipowego Dworku”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Lipowy Dworek

location_on Adres:

Radzimowice 26, 06-445 Strzegowo

woj. Mazowieckie, Polska

phone 602135340

phone 514797652

insert_linkwww.lipowydworek.pl

Ilość miejsc: 20