Home » Domki letniskowe » Leśniczówka Żubrowo od: 20zł do: 30zł

Leśniczówka Żubrowo Leśniczówka Żubrowo

Serdecznie zapraszamy do „Leśniczówki Żubrowo”, malowniczo położonej pośród lasów i jezior w miejscowości Porost k/Bobolic. Miło nam będzie gościć osoby lubiące ciszę, spokój i odpoczynek w miłej domowej atmosferze.

Na naszych gości czeka wiele atrakcji związanych z wypoczynkiem. Można podziwiać bezkrwawe łowy, korzystając z aparatu fotograficznego, wybrać się na jazdę konną, łowić ryby, a także spacerować w poszukiwaniu owoców leśnych.

Na dużym ogrodzonym terenie czeka na Państwa wiele udogodnień. Jest altana z miejscem na grill, wydzielone miejsce na ognisko, mini boisko do koszykówki oraz duży i bezpieczny teren do zabaw dla dzieci. Dla zmotoryzowanych jest także miejsce parkingowe.

Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa naukę jazdy konnej z instruktorem lub przejażdżki bryczką, podczas których można zwiedzić okoliczne rezerwaty przyrody, w których znajduje się między innymi gniazdo orła.

Położenie naszego domu w pobliżu lasu i stadniny koni, w odległości 500 metrów od najbliższego jeziora, przy którym znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz strzeżona plaża, zapewnia miły i spokojny wypoczynek dla każdego turysty.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY OD MAJA DO PAŹDZIERNIKA.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Leśniczówka Żubrowo

location_on Adres:

Porost 61a, 76-020 Porost

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943187777

phone 602284807

Ilość miejsc: 13