Home » Agroturystyka » Kuźnia od: 40zł do: 60zł

Kuźnia Kuźnia

Gospodarstwo znajduje się w centralnej części Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajobrazowego, otoczone wzgórzami, dolinami i lasem. Jest oddalone od innych gospodarstw i ruchliwych dróg, co zapewnia spokój i ciszę. Do dyspozycji naszych gości mamy urokliwe pokoje, każdy z własną łazienką, oraz wspólną salę biesiadną. Oferujemy także możliwość wynajmu obiektu na szkolenia i seminaria, z opcją noclegu dla grup. Istnieje również możliwość podawania posiłków i poczęstunku. Goście mają dostęp do drewnianej części domu, która ma oddzielne wejście. Ta część gościnna składa się z 4 dwuosobowych pokoi z łazienkami (z możliwością dostawki), dużego salonu z kominkiem, aneksu kuchennego oraz tarasu z widokiem na staw i górę Zamczysko. Nasza kuchnia opiera się na ekologicznych produktach lokalnych rolników, zapewniając codzienne wyżywienie.

Na terenie gospodarstwa znajduje się plac rekreacyjny oraz plac zabaw, wyposażony w wóz Flinstonów, huśtawki i drewniane zwierzątka. Jest też altanka z tarasem nad stawem, gdzie można spędzać wieczory przy grillu. Dodatkową atrakcją jest możliwość zwiedzania starej Kuźni, czasami nawet w trakcie pracy gospodarza. Po pełnym wrażeń dniu można zrelaksować się przy ognisku, piekąc kiełbaski i śpiewając przy akompaniamencie kieliszka czegoś mocniejszego. A potem można wygodnie się położyć w łóżku i obudzić się rano bez budzika. Tylko u nas, oprócz ciszy, spokoju i wielu innych atrakcji, można przeżyć spektakl powrotu minionego życia.

Nasze gospodarstwo jest idealnym miejscem na organizację spotkań. Oferujemy pomoc w organizacji ognisk, pikników, kuligów, biesiad świętokrzyskich, pieszych wycieczek, jednodniowych spotkań integracyjnych dla firm, uroczystości rodzinnych i spotkań towarzyskich. Z domu roztacza się piękna panorama zachodzącego słońca na wzgórzu, a atmosfera jest napełniona spokojem i ciszą, zakłóconymi jedynie śpiewem ptaków. Na życzenie gości możemy przygotować specjalność Pani domu – zupę pokrzywową oraz dzionie. Oferujemy także szeroki wybór nalewek. Zimą w pobliżu znajduje się wyciąg narciarski (800 m), a dla prawdziwych mężczyzn organizujemy pracę w kuźni. Możemy również zorganizować kursy decupage, na których można nauczyć się tworzenia stworków z gałęzi.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Kuźnia

location_on Adres:

Nowa Huta 20, 26-035 Raków

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone tel. +48 507 553 914

phone tel. +48 507 553 914

insert_linkwww.kuznia.agrowakacje.pl

Ilość miejsc: 11