Home » Agroturystyka » Kuźnia od: 40zł do: 60zł

Kuźnia Kuźnia

Gospodarstwo znajduje się w centralnej części Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajobrazowego wśród wzgórz, dolin, na skraju lasu, daleko od innych gospodarstw i ruchliwych dróg. Dla naszych gości mamy przygotowane urokliwe pokoje, każdy z własną łazienką oraz wspólną salą biesiadną.

Obiekt może być wynajmowany na szkolenia i seminaria z możliwością noclegu dla grup. Istnieje możliwość podawania posiłków i poczęstunku dla gości. Gospodarze oddają do dyspozycji gości drewnianą część domu z oddzielnym wejściem. Owa część gościnna zawiera 4 pokoje dwuosobowe z łazienkami (możliwość dostawki), komfortowo wyposażone, duży salon z kominkiem, aneks kuchenny, taras z widokiem na staw i grzbiet góry Zamczysko. Również kuchnia jaką proponuje Pani domu zapewniając codzienne wyżywienie, jest prowadzona w oparciu o ekologiczne produkty miejscowych rolników.

Na terenie gospodarstwa znajduje się plac rekreacyjny, plac zabaw (wyposażony w wóz Flinstonów, huśtawki, drewniane zwierzątka), altanka z tarasem nad stawem z grillem do wieczornych pogaduszek. Dodatkową atrakcją jest możliwość zwiedzania starej Kuźni w której czasami pracuje gospodarz.

Po dniu pełnym wrażeń i atrakcji pogawędka przy ognisku do późnej nocy, pieczenie kiełbasy a może nawet śpiewanie i… kieliszek czegoś mocniejszego a potem wygodne łóżko i poranek bez budzika. Tylko w naszym gospodarstwie poza ciszą, spokojem i wieloma innymi atrakcjami macie szanse przeżyć spektakl powrotu minionego życia.

nasze gospodarstwo jest idealnym miejscem na zorganizowanie spotkań, służymy pomocą przy organizowaniu ognisk, pikników, kuligów, biesiad świętokrzyskich, pieszych wycieczek, jednodniowych spotkań integracyjnych dla firm, uroczystości rodzinnych, spotkań towarzyskich. piękna panorama zachodzącego słońca roztaczająca się na wzgórzu za domem spokój, cisza zakłócona śpiewem ptaków. na życzenie gości specjalność Pani domu – zupa pokrzywowa oraz dzionie, a także szeroki wybór nalewek, zimą w pobliżu wyciąg narciarski (800m), dla prawdziwych mężczyzn praca w kuźni, organizujemy kursy w zakresie decupage „tworzenia stworków z gałęzi”.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Kuźnia

location_on Adres:

Nowa Huta 20, 26-035 Raków

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone tel. +48 507 553 914

phone tel. +48 507 553 914

insert_linkwww.kuznia.agrowakacje.pl

Ilość miejsc: 11