Home » Agroturystyka » Kraina Szeptów od: 50zł do: 65zł

Kraina Szeptów Kraina Szeptów

W otoczeniu zieleni lasów, szumu drzew i górskiego potoku znajduje się urocza wieś Nowy Gierałtów, położona w powiecie kłodzkim. W samym sercu tej wsi znajduje się agroturystyka „Kraina Szeptów”, która otulona górami i lasami zdaje się być uśpiona w leniwym pomruku strumienia i delikatnym szumie drzew. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną uciec od miejskiego hałasu, pośpiechu i zanieczyszczeń, i w otoczeniu ciszy i zieleni chcą celebrować codzienne rytuały, takie jak śniadania czy popołudniowe herbatki.

W „Krainie Szeptów” każdy gość może znaleźć spokój i wypoczynek. Można spacerować po pobliskich ścieżkach, wybrać się na wycieczkę rowerową, a także w towarzystwie przyjaciół lub nowych znajomych rozkoszować się niezobowiązującą pogawędką przy domowej nalewce. Z okien „Krainy Szeptów” roztacza się kojący widok na okolicę, a słychać delikatny szum górskiego potoku. Wychodząc z domu, można natychmiast poczuć trawę pod stopami, wsłuchać się w koncert świerszczy czy skorzystać z kąpieli w promieniach słońca.

Zapraszamy do nas przez cały rok. Na naszej stronie internetowej www.krainaszeptow.pl znajdują się szczegóły oferty, która jest dostosowana do różnych preferencji i potrzeb naszych gości. Bez względu na porę roku, w „Krainie Szeptów” zawsze czeka na Was spokój, relaks i wiele pięknych chwil w otoczeniu natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Kraina Szeptów

location_on Adres:

Nowy Gerałtów 3, 57-550 Stronie Śląskie

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 503533518

phone 748141114

insert_linkwww.krainaszeptow.pl

Ilość miejsc: 25