Home » Wellness i SPA » Kormoran Wellness Medical Spa Rowy od: 190zł do: 560zł

Kormoran Wellness Medical Spa Rowy Kormoran Wellness Medical Spa Rowy

To jedyne miejsce nad Bałtykiem, gdzie trzy źródła wody – morza, rzeki i jeziora – łączą swoje siły, tworząc idealną oazę do regeneracji i wypoczynku. Dlatego w naszym hotelu stworzyliśmy wyjątkowe centrum, które łączy w sobie trzy światy: relaksu, zdrowia i witalności, będące esencją idei współczesnego spa.

To piękne kameralne wnętrza, gabinety wypełnione kojącym zmysły zapachem oraz blaskiem świec, tworzą idealne miejsce do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów na twarz i ciało. Nasze zabiegi łączą w sobie najlepsze tradycje pielęgnacyjne Zachodu i Dalekiego Wschodu.

Nasz personel, wysoko wykwalifikowany, kompetentny i dyskretny, indywidualnie dobiera zabiegi i programy, które są wykonywane przy użyciu najnowszych urządzeń i profesjonalnych kosmetyków. Odkryj świat holistycznych rytuałów SPA & Wellness, które rozpieszczą Twoje ciało i przywrócą piękno i blask Twojej skórze. Tylko u nas doświadczysz unikalnych zabiegów inspirowanych egzotycznymi kulturami, które pozwolą Ci na nowo odzyskać radość z życia.

Dbamy o każdą chwilę naszych Gości i spełniamy potrzeby nawet tych najbardziej wymagających. Współpracujemy z najlepszymi markami kosmetycznymi, aby zapewnić komfort i całkowitą satysfakcję. W naszym centrum działa również autoryzowany instytut kosmetyczny francuskiej marki Academie Scientifique de Beaute, która od 80 lat wytycza trendy w kosmetyce, opierając się na najnowszych osiągnięciach naukowych.

Oferujemy również rewolucyjną japońską pielęgnację Menrad. To najbardziej luksusowa i prestiżowa linia przeznaczona nawet dla wyjątkowo wrażliwej i wymagającej cery. Marka Annick Goutal charakteryzuje się niezwykłym wyrafinowaniem, doskonałej jakości surowcami oraz talentem do przekształcania aromatów w emocje. Jako pierwszy gabinet w Polsce przenosimy ten sukces, zapachy i profesjonalne kosmetyki marki do naszego gabinetu.

Tylko u nas możesz zasmakować wyrafinowanych, niezwykle kobiecych zabiegów na twarz i ciało, oraz specjalistycznych zabiegów przeznaczonych wyłącznie dla mężczyzn.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Kormoran Wellness Medical Spa Rowy

location_on Adres:

Kościelna 16, 76-212 Rowy

woj. Pomorskie, Polska

phone 598141941

phone 608358373

insert_linkwww.kormoran-rowy.com

Ilość miejsc: -