Home » Wellness i SPA » Kormoran Wellness Medical Spa Rowy od: 190zł do: 560zł

Kormoran Wellness Medical Spa Rowy Kormoran Wellness Medical Spa Rowy

To jedyne miejsce nad Bałtykiem gdzie trzy źródła wody – morza, rzeki i jeziora – łączą swoje siły tworząc idealną oazę do regeneracji i wypoczynku. Dlatego w naszym hotelu stworzyliśmy wyjątkowe centrum, które łączy w sobie trzy światy: relaksu, zdrowia i witalności, które są esencją idei współczesnego spa.

To piękne kameralne wnętrza, gabinety wypełnione kojącym zmysły zapachem oraz blaskiem świec, gdzie można skorzystać z szerokiej oferty zabiegów na twarz i ciało, które łączą w sobie najlepsze tradycje pielęgnacyjne Zachodu i Dalekiego Wschodu.

Indywidualnie dobrane zabiegi i programy wykonywane są przez wysoko wykwalifikowany, kompetentny i dyskretny personel, pracujący z pasją na wysokiej jakości, najnowszych urządzeniach oraz profesjonalnych kosmetykach.

Odkryj świat holistycznych rytuałów SPA & Wellness , które rozpieszczą Twoje ciało oraz przywrócą piękno i blask skórze. Tylko u nas doświadczysz unikalnych zabiegów inspirowanych egzotycznymi kulturami, które pozwolą Ci na nowo odzyskać radość z życia.

Dbamy o każda chwilę wszystkich naszych Gości oraz spełniamy potrzeby nawet tych najbardziej wymagających.

Dla komfortu i całkowitej satysfakcji współpracujemy z najlepszymi markami kosmetycznymi.

W naszym centrum działa też autoryzowany instytut kosmetyczny francuskiej marki Academie Scientifique de Beaute, która od 80 lat wytycza trendy w kosmetyce opierając się najnowszych osiągnięciach naukowych.

Rewolucyjna japońska pielęgnacja ? Menrad. Linia pielęgnacyjna oparta na wyciągu z czarnych i czerwonych grzybów reishi. To najbardziej luksusowa i prestiżowa linia przeznaczona nawet dla wyjątkowo wrażliwej i wymagającej cery.

Annick Goutal to marka, której zabiegi charakteryzują się niezwykłym wyrafinowaniem. Doskonałej jakości surowce oraz talent do przekształcania aromatów w emocje – stanowią sukces marki.

Jako pierwszy gabinet w Polsce przenosimy ten sukces, zapachy i profesjonalne kosmetyki marki do gabinetu.

Tylko u nas można zasmakować wyrafinowanych, niezwykle kobiecych zabiegów na twarz i ciało oraz specjalistycznych zabiegów przeznaczonych wyłącznie dla mężczyzn.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Kormoran Wellness Medical Spa Rowy

location_on Adres:

Kościelna 16, 76-212 Rowy

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (59) 814 19 41, +48 608 358 373

phone tel. +48 (59) 814 19 41, +48 608 358 373

insert_linkwww.kormoran-rowy.com

Ilość miejsc: -