Home » Domki letniskowe » Kompleks Wypoczynkowy od: 25zł do: 50zł

Kompleks Wypoczynkowy Kompleks Wypoczynkowy

Zapraszamy do kompleksu wypoczynkowego „U Góralki”. Oferujemy trzy obiekty o różnym standardzie.

Pierwszym z nich jest pensjonat „U Góralki”. Serdecznie zapraszamy zarówno gości indywidualnych, jak i grupowych, w tym wycieczki szkolne, obozy narciarskie, kolonie i wiele innych. Dysponujemy 20 pokojami 2, 3, 4 i 5 osobowymi, wszystkie z łazienkami i telewizorami. Zapewniamy całodzienne wyżywienie oraz wiele dodatkowych udogodnień, takich jak sale multimedialna i ping-pongowa, stołówka, wi-fi, boisko sportowe, miejsce na ognisko/grilla, przestronny ogród i parking niestrzeżony. Ponadto, z pensjonatu roztacza się piękny widok na Tatry.

Drugim obiektem jest ośrodek wczasowo-wypoczynkowy „U Góralki”. Oferujemy 18 przestronnych pokoi 1, 2, 3, 4 i 5 osobowych, wszystkie z łazienkami i telewizorami. Wiele z pokoi posiada drewniane stylowe łóżka i balkony. Zapewniamy całodzienne wyżywienie oraz dostęp do sali wypoczynkowej z piłkarzykami, stołówki, aneksu kuchennego, sali kominkowej, wi-fi, miejsca na grilla i relaksu na zewnątrz, oraz parkingu niestrzeżonego.

Trzecim obiektem jest willa „U Góralki”. Zapraszamy zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Dysponujemy 5 bardzo przestronnymi pokojami 2-6 osobowymi, wszystkie z drewnianymi łóżkami, płaskimi telewizorami i łazienkami. Dwa pokoje są dwupoziomowe, z antresolą. Większość pokoi posiada balkon. Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Na terenie willi znajduje się strzeżony parking, plac zabaw, altana na grill i posiady, przestronny ogród z miejscem do leżakowania oraz aneks kuchenny.

Każdy gość ma możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji oferowanych przez kompleks, niezależnie od budynku, w którym się zatrzymuje. Dodatkowo, dla wygody naszych gości, dostępne są liczne udogodnienia, takie jak dodatkowy parking, boiska sportowe, sale ping-pongowa i multimedialna, ławki widokowe, zadaszone altany, huśtawki, plac zabaw, wi-fi, aneksy kuchenne, stołówki wyposażone w kominek oraz miejsce rekreacyjne pod lasem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Kompleks Wypoczynkowy

location_on Adres:

ul. Sądelska 93a, 34-531 Murzasichle

woj. Małopolskie, Polska

phone 502361153

phone 504154570

insert_linkugoralki.com.pl

Ilość miejsc: 126