Home » Sanatoria » Kompleks Wczasowo-Sanatoryjny Sandra SPA od: 165zł do: 200zł

Kompleks Wczasowo-Sanatoryjny Sandra SPA Kompleks Wczasowo-Sanatoryjny Sandra SPA

Kompleks SANDRA SPA w Karpaczu położony jest w samym centrum miasta, w dolinie Łomnicy i jej dopływów, u podnóża Śnieżki. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje, rehabilitację, relaks w SPA oraz konferencje i integracje dla firm. Karpacz jest znanym ośrodkiem sportów zimowych i doskonałym punktem wyjściowym dla turystów chcących aktywnie spędzać czas zarówno latem, jak i zimą.

Od 20 czerwca 2009 roku dostępny jest również bliźniaczy obiekt „SANDRA SPA” w Karpaczu. Na powierzchni 3 hektarów znajduje się nowoczesny kompleks SPA, który oferuje 550 miejsc noclegowych, 260 komfortowych pokoi, 2 sale jadalne, kawiarnię, pub, kręgielnię, salon gier, 3 sale konferencyjne, centrum odnowy biologicznej, baza zabiegów rehabilitacyjnych oraz kompleks basenowo-rekreacyjny o powierzchni lustra wody 1000 m2.

Dodatkowo, kompleks oferuje squash, mini golf, ogród zdrojowy, kącik zabaw dla dzieci, programy animacyjne dla najmłodszych gości w okresie polskich wakacji letnich i ferii zimowych, podziemny parking oraz dostęp do 2 wyciągów narciarskich w najbliższej okolicy.

Kompleks SANDRA SPA w Karpaczu jest idealnym miejscem na obozy sportowe, kondycyjne, treningowe oraz rekreacyjne pobyty rodzinne. Niezależnie od pogody, pory roku i preferencji, goście mogą tutaj wypocząć, zrelaksować się lub dobrze się bawić.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Kompleks Wczasowo-Sanatoryjny Sandra SPA

location_on Adres:

ul. Obrońców Pokoju 3, 58-540 Karpacz

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757519151

phone 757519152

insert_linkwww.sandra.karpacz.pl

Ilość miejsc: 550