Home » Campingi » Kaszubskie Zacisze od: 250zł do: 300zł

Kaszubskie Zacisze Kaszubskie Zacisze

Dom całoroczny położony jest na ogrodzonej samodzielnej działce, w spokojnej okolicy, pomiędzy jeziorami, oddalony od nich o około 100 metrów. Posiada centralne ogrzewanie oraz ogrzewanie kominkowe, co sprawia, że jest idealnym miejscem do odpoczynku przez cały rok. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia oraz toaleta. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka z prysznicem.

Dom jest dostępny do wynajęcia w sezonie w okresach tygodniowych, rozpoczynających się w sobotę i kończących się w sobotę. Czas zameldowania rozpoczyna się o godzinie 16:00, natomiast wymeldowanie odbywa się o godzinie 12:00. Do ceny wynajmu doliczany jest prąd, którego koszt jest uzależniony od wskazań licznika.

Okolica, w której znajduje się dom, jest bardzo spokojna i malownicza. Otaczają ją liczne lasy, w których można znaleźć dużo grzybów i jagód. W pobliskich jeziorach istnieje możliwość wędkowania oraz korzystania z kąpielisk z pomostami. Dodatkowo, w odległości kilku kilometrów znajdują się dwa ośrodki jeździeckie, co stanowi atrakcyjną opcję dla miłośników koni. Serdecznie zapraszamy do naszego domu całorocznego!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Kaszubskie Zacisze

location_on Adres:

Nowe Karpno 4A, 83 - 4 Lipusz

woj. Mazowieckie, Polska

phone 660106483

phone 660106483

Ilość miejsc: 8