Home » Wellness i SPA » Jastrzębia – Fitness, Relax & SPA od: 100zł do: 250zł

Jastrzębia – Fitness, Relax & SPA Jastrzębia – Fitness, Relax & SPA

Zapraszamy Państwa do JASTRZĘBIA – Fitness, Relax & SPA – obiektu otoczonego zielenią, położonego przy ul. Królewskiej 15, 150 m od morza oraz 200 m od centrum.

Ośrodek jest po kapitalnym remoncie, przygotowaliśmy w nim komfortowe warunki do prowadzenia wczasów rekreacyjno-kondycyjnych, odchudzających oraz z programem kosmetycznym. Do pomocy mamy dobrze znany Państwu personel: instruktorzy rekreacji ruchowej, masażyści, fizjoterapeuci, kosmetyczka, recepcjonistki, barmani oraz obsługa kuchni.

Wczasy odbywają się w cyklach 7-14-21-dniowych. Turnusy zawsze rozpoczynają i kończą się w sobotę. Realizowane są pod opieką wykwalifikowanej kadry: lekarza ogólnego, wykonującego badania wstępne i kwalifikującego do odpowiedniego rodzaju zabiegów, specjalisty odnowy biologicznej, który programuje indywidualne zabiegi odnowy biologicznej, fizjoterapeutów prowadzących zabiegi odnowy biologicznej i wspomagających odchudzanie, specjalistów rekreacji ruchowej, programujących i prowadzących zajęcia rekreacyjno-ruchowe, terapeutów, kosmetyczki i kosmetologa, dietetyka.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Jastrzębia – Fitness, Relax & SPA

location_on Adres:

ul. Królewska 15, 84-104 Jastrzębia Góra

woj. Pomorskie, Polska

phone 586749570

phone 603059044

insert_linkwww.balttur.com.pl

Ilość miejsc: 60