Home » Dworki i Pałace » Htl Zamek od: 140zł do: 180zł

Htl Zamek Htl Zamek

Hotel oferuje pokoje standardowo wyposażone w telewizor z satelitarnym odbiorem, lodówkę oraz telefon. Każdy pokój posiada łazienkę z natryskiem, suszarką do włosów i wagą. Dodatkowo, na terenie całej posesji hotelu dostępne jest bezprzewodowe połączenie internetowe.

W hotelu dostępne są również całoroczne bungalowy z podgrzewaną podłogą. Każdy bungalow składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z natryskiem i suszarką, telewizorem z satelitarnym odbiorem, lodówką oraz telefonem.

Hotel posiada również salę konferencyjną na 100 miejsc z klimatyzacją oraz pełnym zapleczem multimedialnym i dostępem do bezprzewodowego internetu. Organizowane są w niej konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne oraz Team Bulding. Dla grup szkoleniowych przygotowywane są specjalne menu oraz imprezy towarzyszące.

Dodatkowo, w hotelu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni regionalnej, polskiej oraz na specjalne życzenie tajskiej. Na terenie hotelu znajduje się również pub-dyskoteka w podziemiach zamku oraz letni bar „Pod Wiedźmą”.

Hotel oferuje również różne atrakcje i organizuje takie wydarzenia jak turnieje rycerskie, pokazy sztucznych ogni, imprezy survivalowe w okolicznych lasach, ogniska z pieczeniem zwierzyny, imprezy z zespołami muzycznymi grającymi muzykę współczesną lub szanty, niezapomniane dyskoteki w stylowych wnętrzach zamku lub na dziedzińcu, wycieczki do polskich zamków i pałaców oraz wycieczki po parkach krajobrazowych.

Dodatkowe udogodnienia to wypożyczalnia rowerów górskich na terenie zamku, stadnina koni oddalona o 8 km od hotelu, możliwość czarteru jachtów oraz wynajęcia statku spacerowego na 35 osób. Możliwe jest również wypożyczenie sprzętu wodnego, takiego jak kajaki, rowery wodne, łodki dla rybaków czy skutery wodne.

Teren zamku jest ogrodzony i posiada wydzielone miejsce parkingowe. Zwierzęta są mile widziane i ich pobyt jest bezpłatny. Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Htl Zamek

location_on Adres:

Siemiany, 14-216 Siemiany

woj. , Polska

phone 896404456

phone 506500830

insert_linkhtlzamek.w.interia.pl

Ilość miejsc: 70