Home » Pensjonaty » Hotelik Orański od: 75zł do: 115zł

Hotelik Orański Hotelik Orański

WAKACYJNA PROMOCJA

W wakacje możesz zaoszczędzić! W ramach wakacyjnej promocji oferujemy nocleg ze śniadaniem już za 75zł od osoby, niezależnie od części obiektu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Będąc oddani sielskiej atmosferze polskiej wsi, stworzyliśmy Hotelik Orański. Nasz hotel, nazywany „Hotelem z duszą”, przenosi nas w romantyczne czasy minionych lat i serce naszych Gospodarzy. Zapraszamy do naszej drewnianej oazy spokoju, oddalonej od miejskiego zgiełku, gdzie spotkacie ciepło i szeroki uśmiech naszych Gospodarzy, którzy doskonalą swoje umiejętności dzięki Przemiłym Gościom. Nasza gościnność i szczere zamiłowanie do ludzi tworzą doskonałą atmosferę do wypoczynku, relaksu i zaspokojenia zmysłów, zarówno estetycznych, jak i smakowych.

Zapraszamy Was do miejsca, w którym czas się zatrzymał. W naszej izbie, mogącej pomieścić 70 osób, będziecie mogli podziwiać zabytkowe przedmioty, używane na sudeckiej wsi, przy cieple kominka i dźwiękach ludowej muzyki. To wspaniałe miejsce na weekendowy relaks, wakacje z rodziną, imprezy okolicznościowe, wieczory z przyjaciółmi przy rozgrzewających trunkach lub biesiady w staropolskim stylu i klimacie!

Pozwólcie nam Was oczarować…

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotelik Orański

location_on Adres:

Stara Morawa 13, 57-550 Stronie Śląskie

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 698677914

phone 748140818

insert_linkwww.hotelikoranski.pl

Ilość miejsc: 70