Home » Hotele » Hotel Zamek w Bytowie od: 100zł do: 350zł

Hotel Zamek w Bytowie Hotel Zamek w Bytowie

Położenie

Hotel „Zamek” leży na Ziemi Bytowskiej, w jednym z najbardziej malowniczych regionów na Kaszubach. Bytów jest stolicą powiatu w środkowo-zachodniej całości województwa pomorskiego. Miasto leży w odległości 100 km od Gdańska i ok. 50 km od Słupska, Lęborka i Kartuz. W centrum Bytowa, na niewielkim wzgórzu, znajduje się Zamek gotycki, pochodzący z XIV wieku. Hotel znajduje się w południowym skrzydle zamku, w miejscu dawanej rezydencji książąt zachodniopomorskich, zwanym Domem Książęcym.

Pokoje

Noclegi na Kaszubach – hotel w zamku dysponuje jednym apartamentem, 22 pokojami dwuosobowymi i 7 pokojami jednoosobowymi. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki, sanitariaty, telefony i TV SAT. Do szczególnie urokliwych należą dwupoziomowe pokoje położone na wysokości średniowiecznego ganku obronnego, gdzie dla wygody klientów, znajdują się dodatkowe miejsca noclegowe. ( 2 + 1 lub 2 + 2 ). Na terenie całego hotelu bezpłatny internet Wi-Fi. Noclegi, kwatery, pokoje Bytów – zapraszamy.

Restauracja

Do kompleksu hotelowego należy także restauracja „Zamek”, znajdująca się w stylowych pomieszczeniach, nawiązujących do czasów średniowiecznych oraz tradycji regionalnych. W restauracji serwowane są dania firmowe, np. „Talerz zamkowy”, dania kaszubskiej kuchni regionalnej oraz potrawy kuchni międzynarodowych. 100 miejsc, ogród letni – 100 osób.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Zamek w Bytowie

location_on Adres:

Zamkowa 2, 77-100 Bytów

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (59) 822 20 94

phone tel. +48 (59) 822 20 94

insert_link www.hotelzamek.com.pl

Ilość miejsc: 60