Home » Hotele » Hotel Wiosna od: 55zł do: 110zł

Hotel Wiosna Hotel Wiosna

To fantastyczne miejsce dla każdego, kto w komfortowych warunkach chce przeżyć wspaniałe chwile pełne wrażeń oraz poznać przepiękne walory krajobrazowe. Wczasy SPA w górach są skutecznym sposobem na poprawę zdrowia i urody, a przede wszystkim na regenerację sił tak potrzebnych w naszym „zabieganym” świecie.

Hotel „Wiosna” położony w cichym zakątku miasta, jednocześnie blisko centrum, zapewnia swoim gościom idealne warunki do wypoczynku ze względu na kameralny charakter, domową kuchnię oraz rodzinną atmosferę, a także nowoczesne zaplecze SPA w pięknych stylowych wnętrzach.

To doskonała baza zarówno dla gości zmotoryzowanych jak i pieszych turystów. Rodziny z dziećmi doceniając walory klimatyczne i komfort obiektu powracają do nas wielokrotnie .Dla nich zwłaszcza dbamy o ciągłą poprawę jakości usług.

Hotel w ostatnim czasie przeszedł kapitalny remont, zyskał nową szatę zewnętrzną, a pokoje nowe wyposażenie. Pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki oraz pokoje typu studio są duże, dobrze nasłonecznione, większość z balkonami.Oprócz pełnego węzła sanitarnego w pokojach są telewizory, telefony, lodówki, czajniki. Dysponujemy również pokojemo podwyższonym standardzie z aneksem kuchennym i natryskiem z hydromasażem.Obecnie do dyspozycji Gości kącik komputerowy w holu recepcji, ale wkrótce zainstalujemy Wi-Fi dostępne w całym obiekcie.

Kuchnia serwuje posiłki tradycyjne z uwzględnieniem diety dla osób starszych i dzieci. Ofertę i godziny dostosowujemy do potrzeb gości ( BB, HB, FB). Dla dzieci odrębny pokój zabaw i plac zabaw, sala kominkowa ze stołem bilardowym służy za miejsce spotkań integracyjnych, wieczorków, pokazów.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Wiosna

location_on Adres:

ul. Poniatowskiego 54, 34-700 Rabka-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 267 77 77

phone tel. +48 (18) 267 77 77

insert_linkwww.wiosna.net

Ilość miejsc: 49