Home » Hotele » Hotel Wasik od: 100zł do: 220zł

Hotel  Wasik Hotel Wasik

Hotel WASIK położony jest 11km od Radomia w miejscowości Krogulcza Sucha przy trasie E-7 Warszawa – Kraków jest nowym obiektem, który powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na hotele biznesowe w Radomiu. Doskonała lokalizacja w niewielkim oddaleniu od centrum Radomia zapewnia wszystkim Gościom ciszę i spokój oraz pozwala odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

Hotel posiada również własną restaurację, która zapewni Państwu wspaniałe doznania kulinarne spełniając również indywidualne życzenia. W oddaleniu od zgiełku miasta Radomia w Hotelu WASIK istnieje sprzyjająca atmosfera do przeprowadzenia konferencji, szkoleń czy też imprez okolicznościowych. Profesjonalny personel oraz doskonała atmosfera sprawiają że pobyt u nas będzie miły i udany.

Restauracja Hotelu WASIK proponuje szeroki wachlarz dań i przekąsek kuchni polskiej oraz kuchni europejskiej, który zaspokoi różnorodne upodobania kulinarne nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Sala restauracyjna oraz hotelowy park grillowy niedaleko Radomia stanowią doskonałe miejsca do obsługi szkoleń i konferencji, spotkań biznesowych i imprez integracyjnych , imprez okolicznościowych jak również organizacji kameralnych uroczystości i przyjęć.

Hotel WASIK stanowi doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych oraz bankietów. Do Państwa dyspozycji posiadamy dwie kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. W klimatyzowanych pomieszczeniach zainstalowaliśmy szereg urządzeń multimedialnych potrzebnych do organizowania seminariów, konferencji, szkoleń czy też spotkań biznesowych. Zapewniamy rzutnik, ekran, flipchart i bezpłatny dostęp do internetu. Oprócz najnowocześniejszego sprzętu zapewniamy także obsługę gastronomiczną organizowanych spotkań.
Na życzenie organizatorów istnieje możliwość zamówienia serwisu kawowego.
Mniejsza z sal zapewnia komfortowe warunki 80 osobom. W większej możecie Państwo zaplanować konferencję nawet dla 300 osób.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel  Wasik

location_on Adres:

Krogulcza Sucha 65, 26-505 Orońsko

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 (48) 618 44 22

phone tel. +48 (48) 618 44 22

insert_link www.hotelwasik.pl

Ilość miejsc: 44