Home » Hotele » Hotel Tęczowy Młyn od: 150zł do: 690zł

Hotel Tęczowy Młyn Hotel Tęczowy Młyn

Szanowni Państwo,

Hotel Tęczowy Młyn to nowoczesny, w pełni klimatyzowany trzygwiazdkowy obiekt biznesowy o standardzie czterogwiazdkowego hotelu. Znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie Targów Kielce, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów. Połączenie komfortu, nowoczesności i doskonałej kuchni zadowoli gusta każdego gościa.

Profesjonalny personel jest zawsze do dyspozycji gości, zarówno podczas pobytu w hotelu, jak i w trakcie organizacji spotkań biznesowych, szkoleń czy uroczystości rodzinnych.

Hotel Tęczowy Młyn oferuje 100 nowocześnie wyposażonych pokoi, w tym 25 jednoosobowych, 73 dwuosobowe oraz 2 apartamenty. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę, telewizję satelitarną, dostęp do Internetu oraz telefon. Bufet śniadaniowy jest wliczony w cenę pokoju. Dodatkowo, hotel posiada własny strzeżony parking.

Restauracja hotelowa zaprasza na śniadania, obiady, lunche, kolacje, bankiety oraz spotkania biznesowe. Można również zorganizować w niej przyjęcia weselne, komunie czy chrzciny w kameralnej atmosferze. Natomiast Lobby Bar z nowoczesnym kominkiem serwuje drinki, koktajle i wina, tworząc przytulną atmosferę. Hotel oferuje również usługi cateringu w dowolnie wskazanym miejscu.

Hotel Tęczowy Młyn jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Posiada 5 sale konferencyjne z systemem mobilnych ścian, które mogą pomieścić do 300 osób. Sale są wyposażone w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, dostęp do Internetu, laptop, telewizor i odtwarzacz DVD. Ceny są ustalane indywidualnie, zależnie od potrzeb klienta.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Tęczowy Młyn

location_on Adres:

ul. Zakładowa 4, 25-670 Kielce

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 413352100

phone 413352100

insert_linkwww.teczowy.com

Ilość miejsc: 175