Home » Wellness i SPA » Hotel Spa Solar od: 150zł do: 400zł

Hotel Spa Solar Hotel Spa Solar

Nasz hotel jest nowoczesnym i komfortowym obiektem. Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, pokojach typu studio oraz klimatyzowanych pokojach lux i apartamentach.

Najatrakcyjniejsza jest lokalizacja naszego hotelu znajdującego się w samym sercu Szczawnicy – Zdroju pośród zieleni parku uzdrowiskowego zapewni ona Państwu spokojny i komfortowy wypoczynek.
Niewielka odległość -200 m, jaka dzieli nasz hotel od centrum Szczawnicy i wyciągu krzesełkowego na Palenicę (4700m tras narciarskich) sprawi, iż Państwa pobyt pozostanie niezapomniany.

Oferta nasza skierowana jest do wszystkich chcących miło spędzić czas, poznać piękno Pienin, uprawiać czynny wypoczynek korzystając nie tylko z doskonałych tras narciarskich ale i spacerowych. W kompleksie hotelowym znajduje się park wodny z licznymi atrakcjami.
MEDICAL SPA z gabinetem medycyny estetycznej oraz centrum rehabilitacji zapewni Państwu całodobową opiekę medyczną oraz konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej, pediatrii oraz medycyny estetycznej. Oferujemy szeroką gamę usług dla wszystkich chcących poprawić stan zdrowia, wygląd oraz komfort psychiczny.

W hotelowej restauracji poznacie Państwo smak doskonałych potraw z kuchni regionalnej oraz międzynarodowej a przyjemny klimat kawiarni z drink-barem umili Państwu pobyt w naszym hotelu.

Dla małych gości korzystających z wypoczynku z rodzicami, proponujemy oprócz spacerów i wypoczynku, kąpiele w basenie oraz korzystanie z pokoju zabaw, a w sezonie letnim z placu zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci pod czujnym okiem hotelowego animatora będą mogły aktywnie spędzić czas poświęcony zabawom i konkursom przygotowywanym na każdy dzień pobytu. Dla małych gości organizujemy również dni tematyczne, podczas których będą mogły zapoznać się z kulturą i tradycjami panującymi w okolicy jak również z pięknym krajobrazem i rozrywkami w zależności od pory roku. Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w hotelowym spa, parku wodnym, bądź odpocząć przy kawie w hotelowej restauracji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Spa Solar

location_on Adres:

ul. Zdrojowa 4, 34-460 Szczawnica

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 262 08 10, +48 600 404 100

phone tel. +48 (18) 262 08 10, +48 600 404 100

insert_linkwww.solarspa.pl

Ilość miejsc: 120