Home » Wellness i SPA » Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club od: 150zł do: 670zł

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Na pięknym Mazowszu, niedaleko od Warszawy znajduje się miejsce, które zaprasza gości potrzebujących chwili oddechu i wypoczynku. Jest to kompleks pałacowy oraz urokliwy, duży park zachęcający do relaksu czyli Hotel Sobienie Królewskie. To obiekt czterogwiazdkowy, oferujący komfortowe warunki pobytowe, usługi gabinetów odnowy biologicznej oraz możliwość doskonałego relaksu.

Pokoje oraz apartamenty, do których zapraszani są mili goście znajdują się w pałacu, który wzniesiony został w drugiej połowie XIX wieku. Można również zamieszkać w pokojach zlokalizowanych w pomieszczeniach folwarcznych otaczających pałac oraz w pokojach zlokalizowanych przy polu golfowym. W ofercie znajduje się 77 pokoi w tym osiem apartamentów. Z ich okien rozciąga się piękny widok na piękny park i okoliczne lasy sosnowe, które otulają cały teren zielenią oraz wspaniałą ciszą.

Około 2 km od obiektu hotelowego znajduje się pole do gry w golfa. Jest to wizytówka tego miejsca. Gwarantujemy bezpłatny transport z hotelu na pole i z powrotem.

Hotel Sobienie Królewskie jest także doskonale przygotowany na przyjazd maluchów. Dzieci są jednymi z najcenniejszych i najbardziej wymagających gości. Dlatego też personel na ich przyjazd przygotowuje się szczególnie dokładnie. Do ich dyspozycji oddany został plac zabaw, na którym każdy maluch może spędzić miłe chwile. W razie niepogody dzieci mogą skorzystać także z pokoju zabaw w hotelu. Dla małych gości organizowane są różne gry i zabawy, projekcja bajek, mogą zapisać się także na akademię golfa. To miejsce idealne dla całej rodziny!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

location_on Adres:

Sobienie Szlacheckie 6, 08-443 Sobienie Jeziory

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 (25) 682 06 60

phone tel. +48 (25) 682 06 60

insert_linkwww.sobieniekrolewskie.pl

Ilość miejsc: 120