Home » Wellness i SPA » Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club od: 150zł do: 670zł

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Na pięknym Mazowszu, niedaleko od Warszawy, znajduje się miejsce, które zaprasza gości potrzebujących chwili oddechu i wypoczynku. Jest to kompleks pałacowy oraz urokliwy, duży park zachęcający do relaksu – Hotel Sobienie Królewskie. To obiekt czterogwiazdkowy, oferujący komfortowe warunki pobytowe, usługi gabinetów odnowy biologicznej oraz możliwość doskonałego relaksu.

Pokoje oraz apartamenty, do których zapraszani są mili goście, znajdują się w pałacu, który wzniesiony został w drugiej połowie XIX wieku. Można również zamieszkać w pokojach zlokalizowanych w pomieszczeniach folwarcznych otaczających pałac oraz w pokojach zlokalizowanych przy polu golfowym. W ofercie znajduje się 77 pokoi, w tym osiem apartamentów. Z ich okien rozciąga się piękny widok na park i okoliczne lasy sosnowe, które otulają cały teren zielenią oraz wspaniałą ciszą.

Około 2 km od obiektu hotelowego znajduje się pole do gry w golfa, będące wizytówką tego miejsca. Gwarantujemy bezpłatny transport z hotelu na pole i z powrotem.

Hotel Sobienie Królewskie jest także doskonale przygotowany na przyjazd maluchów. Dzieci są jednymi z najcenniejszych i najbardziej wymagających gości. Dlatego też personel na ich przyjazd przygotowuje się szczególnie dokładnie. Do ich dyspozycji oddany został plac zabaw, na którym każdy maluch może spędzić miłe chwile. W razie niepogody dzieci mogą skorzystać także z pokoju zabaw w hotelu. Dla małych gości organizowane są różne gry i zabawy, projekcja bajek, mogą zapisać się także na akademię golfa. To miejsce idealne dla całej rodziny!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

location_on Adres:

Sobienie Szlacheckie 6, 08-443 Sobienie Jeziory

woj. Mazowieckie, Polska

phone 256820660

phone 256820660

insert_linkwww.sobieniekrolewskie.pl

Ilość miejsc: 120