Home » Hotele » Hotel Sleep od: 109zł do: 235zł

Hotel Sleep Hotel Sleep

Hotel Sleep to nowy kameralny hotel posiadający 25 komfortowych i estetycznie wykończonych pokoi typu Standard oraz jeden pokój przystosowany dla osoby niepełnosprawnej mieszczący się na parterze budynku. Hotel usytuowany jest w spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego hałasu, co zapewnia naszym Gościom wypoczynek po wyczerpującym dniu. Atrakcyjność lokalizacji hotelu zwiększa również bliskie położenie Autostradowej i Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia w kierunku Poznania, Warszawy, Krakowa oraz Berlina.

Hotel oferuje restaurację serwującą smaczne potrawy kuchni polskiej i europejskiej a la carte, zaś śniadania podawane są w formie bufetu szwedzkiego. W przytulnej restauracji możecie Państwo nie tylko posmakować specjałów Szefa Kuchni, lecz także wypocząć i odprężyć umysł.

Przyjazny personel dostępny jest całą dobę i zawsze służy Państwu pomocą. Nasi goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego jak i przewodowego Internetu. Prywatny, monitorowany i bezpłatny parking zapewni pełne bezpieczeństwo Państwa pojazdom.

Akceptujemy zwierzęta za dodatkową opłatą.

Hotel współpracuje z jedną z najlepszych kwiaciarni we Wrocławiu oraz oferuje ryczałtowe, niskie ceny przewozów korporacji taksówkarskiej.

Gwarantujemy niepowtarzalny klimat, miłą i rodzinną atmosferę.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Sleep

location_on Adres:

ul. Kominiarska 33, 51-180 Wrocław

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 604231938

phone 717158050

insert_linkwww.hotelsleep.pl

Ilość miejsc: 50