Home » Hotele » Hotel Riverside Włocławek od: 160zł do: 300zł

Hotel Riverside Włocławek Hotel Riverside Włocławek

Riverside Hotel to miejsce idealne, inne niż wszystkie. Jest to obiekt restauracyjno-hotelowy, który wyróżnia się nie tylko swoim klimatem, ale również unikalnym położeniem. Znajduje się on przy uroczej zbiegu dwóch rzek – Zgłowiączki i Wisły, co zapewnia gościom przepiękną panoramę z 300-metrowego tarasu oraz z pokoi hotelowych.

Jednak to nie wszystko. Riverside Hotel ma również atrakcyjną lokalizację ze względu na sąsiedztwo pięknego parku im. H. Sienkiewicza oraz przyszłą nowoczesną przystań wodną na Wiśle. Goście mogą więc cieszyć się spokojem i pięknem przyrody, będąc jednocześnie w samym centrum miasta, tuż obok zabytkowej katedry. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miejskiego, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do atrakcji i zabytków.

Riverside Hotel to nie tylko doskonałe miejsce na nocleg, ale również na organizację różnego rodzaju wydarzeń. Przepiękna Sala balowa na 300 osób, nawiązująca do lat 20. ubiegłego wieku, zapewnia niepowtarzalny klimat i doskonałe warunki do organizacji przyjęć, bankietów czy konferencji. Restauracja hotelowa zachwyca nie tylko swoim designem, ale również wysoką jakością serwowanych potraw. Goście mogą więc liczyć na niezapomniane doświadczenia zarówno pod względem wizualnym, jak i kulinarnej rozkoszy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Riverside Włocławek

location_on Adres:

ul. Piwna 3, 87-800 Włocławek

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 542345206

phone 542345206

insert_linkwww.riversidehotel.pl

Ilość miejsc: 34