Home » Hotele » Hotel Revita od: 245zł do: 375zł

Hotel Revita Hotel Revita

Zapraszamy serdecznie do naszego urokliwego hotelu, położonego w malowniczej okolicy, otoczonej starodrzewem i pięknymi oczkami wodnymi. To idealne miejsce dla osób uczestniczących w szkoleniach czy konferencjach, które pragną nabrać energii i wypocząć po intensywnym dniu pracy lub nauki.

Nasz hotel oferuje 11 eleganckich i przytulnych pokoi, z których 10 jest dwuosobowych, a 1 jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz wyposażony jest w telewizor, radio i bezpłatny dostęp do internetu. Dodatkowo, nasi goście mają dostęp do całego kompleksu wellness & fitness, gdzie mogą zrelaksować się i zadbać o swoje zdrowie i kondycję.

Personel Revita Wellness Club to grupa ludzi, którzy kierują się prozdrowotną filozofią życia, co w pełni odzwierciedla naszą restaurację. Nasze dania są przygotowywane z sercem, wykorzystując ekologiczne produkty i inspirując się kuchnią „pięciu przemian”. Nasza restauracja to nie tylko miejsce, gdzie można skosztować wyśmienitych potraw, ale również doświadczyć harmonijnego połączenia jedzenia, muzyki i dobrego wina.

Zapraszamy serdecznie do naszego hotelu, gdzie czeka na Państwa niezapomniane doświadczenie pełne relaksu, smaków i inspiracji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Revita

location_on Adres:

Al. Nadwiślańska 96, 05R Warszawa

woj. Mazowieckie, Polska

phone 227895463

phone 227892024

insert_linkwww.revita-wellness.pl

Ilość miejsc: 21