Home » Hotele » Hotel-Restauracja Piast od: 130zł do: 380zł

Hotel-Restauracja Piast Hotel-Restauracja Piast

Hotel Piast to jedno z takich miejsc, do których zawsze chętnie się wraca. Goście mówią o nim: „Urokliwy i niezwykle kameralny”, chwaląc panującą tu atmosferę przepełnioną spokojem i harmonią. Hotel Piast wyróżnia się nie tylko przyjaznym klimatem, lecz także wygodą i przytulnością oferowanych apartamentów oraz pokoi, wspaniałym zapleczem restauracyjnym i wieloma innymi walorami.

Ciekawostką jest fakt, że jest on najdalej na zachód położonym hotelem w Polsce. Bezpośrednia bliskość granicy z Niemcami stwarza dogodne warunki dojazdowe również naszym zachodnim sąsiadom, którzy często wypoczywają, korzystając z naszej bogatej oferty.

O hotelu Piast można powiedzieć także, że stanowi idealne wręcz miejsce do zorganizowania różnego rodzaju imprez, począwszy od konferencji czy zjazdów, po spotkania biznesowe. Na jego atrakcyjność wpływa, oprócz dogodnego położenia, również sprzyjające wypoczynkowi otoczenie. Hotel otoczony jest malowniczymi krajobrazami, które zachęcają do spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dla miłośników sportu i rekreacji dostępne są liczne trasy rowerowe i szlaki turystyczne, które umożliwiają odkrywanie uroków okolicznego regionu.

Hotel Piast to miejsce, gdzie każdy gość czuje się wyjątkowy i doceniony. Przyjazna obsługa dba o komfort i zadowolenie klientów, zapewniając im niezapomniane wrażenia z pobytu. To idealne miejsce zarówno na romantyczny weekend we dwoje, jak i na rodzinne wakacje czy spotkanie z przyjaciółmi. Hotel Piast to oaza spokoju i relaksu, w której można odpocząć od codziennego zgiełku i cieszyć się pięknem natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel-Restauracja Piast

location_on Adres:

ul. Świerczewskiego 2, 74-520 Cedynia

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 914144894

phone 914144894

insert_linkwww.piast-hotel.pl

Ilość miejsc: 30