Home » Kwatery prywatne » Hotel Przepióreczka od: 60zł do: 120zł

Hotel Przepióreczka Hotel Przepióreczka

Zapraszamy do Nałęczowa – wyjątkowego miasteczka o walorach uzdrowiskowych. Znajdą tu Państwo idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych, korzystając jednocześnie z szerokiej gamy ofert na spędzenie wolnego czasu.

Nasz hotel oferuje 46 miejsc noclegowych w 26 klimatyzowanych pokojach hotelowych. Każdy pokój jest komfortowo urządzony i wyposażony w niezbędne udogodnienia. Ponadto, do dyspozycji Gości są 2 sale konferencyjne, w których można zorganizować spotkania biznesowe. Sale są przestronne, dobrze oświetlone i wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny.

Po pracy można zrelaksować się w naszej restauracji, gdzie serwujemy pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Restauracja jest elegancko urządzona i oferuje przyjemną atmosferę. Można tu również skorzystać z naszego klubu hotelowego, który posiada salę VIP. To idealne miejsce na spotkania towarzyskie lub biznesowe w bardziej kameralnej atmosferze.

Dla naszych Gości mamy również jaskinię solną, która jest doskonałym miejscem na relaks i regenerację. Jaskinia solna ma korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie, dzięki czemu można odzyskać energię i wyciszyć się.

Lokalizacja naszego hotelu w samym centrum zapewnia łatwy dojazd i dostęp do miejsc parkingowych. Ponadto, jesteśmy bezpośrednio sąsiedztwie Parku Zdrojowego, co sprawia, że nasi Goście mogą cieszyć się niepowtarzalnym mikroklimatem tego urokliwego miejsca. Park Zdrojowy oferuje piękne tereny spacerowe, ścieżki rowerowe i liczne atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy do Nałęczowa, gdzie połączymy Państwa biznesowe potrzeby z przyjemnością spędzania wolnego czasu. Nasz hotel gwarantuje wysoki standard usług i komfortowe warunki pobytu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Przepióreczka

location_on Adres:

Hotel Przepióreczka, Nałęczów

woj. , Polska

phone 696056322

insert_linkhttp://www.przepioreczka.com.pl

Ilość miejsc: 46