Home » Wellness i SPA » Hotel Prezydent Medical SPA & Wellness od: 395zł do: 1495zł

Hotel Prezydent  Medical SPA & Wellness Hotel Prezydent Medical SPA & Wellness

Czterogwiazdkowy Hotel Prezydent Medical SPA & Wellness to pierwszy prawdziwie luksusowy hotel, Medical SPA & Wellness Resort na południu Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej prezentacji.

Hotel PREZYDENT znajduje się w sercu Perły Polskich Uzdrowisk – Krynicy-Zdrój, u podnóża Góry Parkowej, tuż przy Deptaku. Jest to idealna lokalizacja, zaledwie dwie godziny drogi z Krakowa, a niecałe sześć z Warszawy. Hotel ucieleśnia ideę profesjonalnego SPA, synonimu luksusu i holistycznego dbania o samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Komfortowe wnętrza hotelowe tworzą przyjazny i ciepły klimat. Bogata oferta zabiegów odnowy biologicznej oraz szeroka gama zabiegów terapeutycznych zapewniają kompleksową opiekę nad zdrowiem i relaksem naszych gości. Dodatkowo oferujemy również program imprez kulturalnych i sportowych, które tworzą niepowtarzalną atmosferę tego wyjątkowego obiektu.

Działalność Hotelu PREZYDENT została wzbogacona o kompleksowe i najbardziej profesjonalne w tej części Europy SPA. Dzięki temu możemy zapewnić naszym gościom komfort, relaks i unikalny standard usług, spełniając nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia prawdziwego luksusu w Hotelu Prezydent Medical SPA & Wellness.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Prezydent  Medical SPA & Wellness

location_on Adres:

Nowotarskiego 3, 33-380 Krynica-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 184736500

phone 184736565

insert_linkwww.hotelprezydent.com

Ilość miejsc: 68